Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Wybierz pakiet

pakiet
standard
  pakiet
premium
  pakiet
premium  extra
Otrzymujesz możliwość dodania opisu obiektu do 2000 znaków i umieszczenia do 5 zdjęć. Dzięki przyjaznemu panelowi użytkownika możesz dowolnie zmieniać treść reklamy nieograniczoną ilość razy!
podpowiedź
Zamieszczenie rocznej reklamy Twojego obiektu na liderującym portalu turystyczno-noclegowym
 
OPCJE PAKIETU STANDARD
+
 
OPCJE PAKIETU PREMIUM
+
 
Obiekty premium są wyświetlane na liście wyszukiwania zawsze powyżej ofert standard i wyróżnione dodatkowym znacznikiem. Większość potencjalnych klientów koncentruje się na prezentacjach z pierwszych miejsc - zwiększ swoje szanse na kolejne rezerwacje!
podpowiedź
Pierwszeństwo wyświetlania i dodatkowe wyróżnienie na liście obiektów
 
Osobisty Doradca Klienta pomoże Tobie jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania związane z prezentacją oferty lub potrzebujesz pomocy przy dodawaniu obiektu. Możesz zgłosić obiekt także telefonicznie - wszystko zrobimy za Ciebie! Dodatkowo zapewniamy nielimitowane doradztwo w wynajmie miejsc noclegowych przez doświadczone osoby z branży turystycznej.
podpowiedź
Osobisty Doradca zawsze do Twojej dyspozycji
Nasz serwis został stworzony przez najlepszych grafików, chcemy pozytywnie wyróżniać się na rynku i zadbaliśmy, by prezentacja Twojego obiektu wyglądała naprawdę atrakcyjnie!
podpowiedź
Wyjątkowa jakość graficzna oferty Twojego obiektu
 
Turyści z Niemiec stanowią ponad 20% wszystkich zagranicznych turystów odwiedzających Polskę. Korzystaj z nowych możliwości zwiększenia sprzedaży!
podpowiedź
Równoległa reklama na UwieUrlaub.com - serwisie wysoko pozycjonowanym w niemieckich wyszukiwarkach
 
W miarę wolnych zamówień na pakiet VIP jako klient premium extra otrzymujesz darmową reklamę za pomocą tego narzędzia. VIP to gwarancja pierwszego, bądź drugiego miejsca na liście wyszukiwania dla danej miejscowości lub kategorii obiektów.
podpowiedź
Możliwość otrzymania pozycji nr 1 na liście wyszukiwania (VIP), bądź miejsca na stronie głównej na wybrane okresy.
Szacujemy, że w 2014 roku odwiedzi nas ok. 500 tysięcy osób zainteresowanych wypoczynkiem w Polsce. To oznacza, że także Twoją ofertę obejrzy w ciągu roku wiele osób szukających noclegu!
podpowiedź
Ogromne nakłady na promocję serwisu, docieramy do tysięcy potencjalnych klientów
 
Gwarantujemy automatyczne tłumaczenie prezentacji obiektu w trybie online na język niemiecki. O nic nie musisz się martwić!
podpowiedź
Bezpłatne tłumaczenie oferty obiektu na język niemiecki. Jedyna taka możliwość na rynku!
Osoby zainteresowane przyjazdem do Twojego obiektu mogą szybko wysłać bezpośrednio do Ciebie zapytanie, bądź zgłoszenie rezerwacji za pomocą formularza kontaktowego.
podpowiedź
Formularz kontaktowy, dzięki któremu od razu otrzymasz zapytanie od potencjalnego klienta
 
Dzięki aplikacjom mobilnym UjakUrlop turysta będący w okolicy zawsze zobaczy ofertę Twojego obiektu na ekranie smartfona. Nie bądź zdziwiony dodatkowymi klientami pukającymi do Twoich drzwi!
podpowiedź
Twój obiekt w aplikacjach mobilnych
 
Certyfikat jakości to specjalne narzędzie serwisu UjakUrlop do wyróżnienia, naszym zdaniem, najbardziej wartościowych obiektów w swojej kategorii i zarazem gwarancja sprawdzonego noclegu dla klienta. Po wykupieniu pakietu premium extra przechodzisz za darmo proces certyfikacji i otrzymujesz komplet korzyści z tym związanych - druk certyfikatu w eleganckiej ramce oraz baner do powieszenia na zewnątrz obiektu, który niewątpliwie będzie przyciągał potencjalnych gości.
podpowiedź
Gratisowa weryfikacja zakończona przyznaniem certyfikatu jakości UjakUrlop.pl wartego 500zł + otrzymanie baneru "Sprawdzony nocleg"
Za pomocą intuicyjnych ikonek będziesz mógł zaprezentować jakie usługi i udogodnienia posiada Twój obiekt.
podpowiedź
Ikonki prezentujące udogodnienia i oferowane usługi
 
Samodzielnie, nieograniczoną ilość razy w ciągu roku i bez dodatkowych opłat będziesz mógł dodać ofertę do sekcji last minute reklamowanej na stronie głównej serwisu. W ostatniej chwili Goście zrezygnowali z przyjazdu? Skorzystaj z szansy, złap klienta szukającego okazji i zapełnij ostatnie wolne pokoje!
podpowiedź
Funkcja dodawania okazyjnych ofert last minute i pakietów pobytowych
Od dziś Twoja oferta będzie mieć łatwy do zapamiętania adres w domenie UjakUrlop! Możesz wykorzystać go na wszystkich materiałach reklamowych.
podpowiedź
Adres Twojej oferty: Nazwa_obiektu.ujakurlop.pl
 
Prawdziwy hit! Otrzymujesz osobisty QR kod umożliwiający odczyt w smartfonie i automatyczne przekierowanie na stronę Twojego obiektu! Do wykorzystania także na innych materiałach reklamowych. Bądź na czasie!
podpowiedź
Indywidualny QR kod
Twoi goście nie będą mieli problemów z dotarciem do celu, dzięki dokładnej lokalizacji na mapie Polski.
podpowiedź
Obiekt zaznaczony na wirtualnej mapie Polski
 
Za pomocą specjalnego modułu, postępując zgodnie z instrukcją sam stworzysz fotografię panoramiczną w formie wirtualnego spaceru. Czy podniesie to atrakcyjność prezentacji Twojej oferty? Oczywiście, że tak!
podpowiedź
Spacer 3D - interaktywna wycieczka po Twoim obiekcie
 
Wartość każdego kredytu pozycjonującego to 10zł. Zatem otrzymujesz od nas w prezencie 50zł, żeby Twoja oferta mogła być wyżej wyświetlana w ramach serwisu, a każda pozycja przekłada się przecież na wzrost liczby odwiedzin Twojej oferty, zapytania od klientów, a w efekcie na kolejne rezerwacje noclegów!
podpowiedź
Kupując pakiet premium extra otrzymujesz na starcie dodatkowe 5 kredytów pozycjonujących, które pozwolą wyświetlać Twoją ofertę na wyższym miejscu listy wyszukiwania. Gwarantujemy skuteczność wydanych pieniędzy, ponieważ wiemy, że wyższe miejsce oznacza więcej zapytań o noclegi ze strony klientów!
Dzięki statystykom prezentowanym w formie ilościowej oraz graficznej możesz na bieżąco weryfikować atrakcyjność Twojej oferty.
podpowiedź
Moduł statystyk wyświetlania Twojej oferty
 
Będziesz miał nieograniczoną ilość znaków do wykorzystania w prezentacji, możliwość zamieszczenia osobnego opisu i zdjęć dla każdego rodzaju pomieszczeń, a szczegółowy cennik zostanie przygotowany w zalezności od okresów cenowych w ciągu roku!
podpowiedź
Rozbudowana prezentacja oferty - cennik, galeria, opis każdego pokoju
   
arrow

Zamów teraz!
  arrow
Premium

Wielka promocja dla nowych klientów PREMIUM!
  arrow
Premium extra

Nowość w ofercie!

99,00zł netto/rok
(cena brutto 121,77zł)
  Roczny pakiet zamiast 299teraz 174,00zł netto/rok
(cena brutto 214,02zł)
 
599,00zł netto/rok
(cena brutto 736,77zł)
 
 
 

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania