Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Agroturystyka Na Glinniku

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 35 zł / osobę

Brenna / Agroturystyka

Śniegociny 9, 43-438 Brenna

Oferta

Nasza agroturystyka to wymarzone miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Na terenie blisko 1,5 ha pośród gąszczu soczystej zieleni licznych drzew i krzewów, można spotkać pasącą się krowę, kury znoszące czasem nawet złote jajka, indyki, a także koty wdrapujące się na dachy. Na każdym kroku czeka wiele atrakcji, świeże powietrze i przepiękne widoki, które otaczają naszą agroturystykę z każdej strony.

Wybierając się na spacer w 10 minut można dojść do sąsiadującej z nami zagrody konnej, w której mieszka również jeleń Karino, a wydłużając przechadzkę o kolejne 20 minut dojdziemy do zagrody kucyków.  Nasz pensjonat leży blisko niebieskiego szlaku, dlatego dla początkujących turystów proponujemy pieszą wycieczkę na Równicę, którą można zdobyć już w 1 godz i 15 minut.
Dla bardziej wprawionych turystów możemy zaproponować inne trasy, bardziej wymagające, zarówno piesze, jak i rowerowe.

Wielkim zainteresowaniem cieszą się posiłki przygotowywane dla naszych Gości w tradycyjny sposób z naturalnych produktów w większości pochodzących z naszego gospodarstwa. Mleko prosto od krowy, jaja od kur swobodnie biegających po podwórzu, miód prosto z pasieki za oknem, powidła z owoców z ogrodu – rozkosz dla zmysłów, a to dopiero śniadanie… Na obiad serwujemy zupę, drugie danie oraz deser. Swojski zestaw przyrządzony po domowemu, a na zakończenie słodka radość w postaci pysznego świeżego ciasta w przeróżnych wersjach. Niebo w gębie. Kolacja to gama naturalnych wyrobów z naszej wędzarni. Na stół może trafić zarówno kiełbasa, jak i wszelkiego rodzaju mięsa, od indyka, po dziczyznę. Na specjalne zamówienie uwędzimy również barana, czy prosiaka w całości. Do tego np. zasmażana kapusta i uczta biesiadna gotowa. Miłośników dużych ilości jedzenia zapraszamy na wajecznicę, a o szczegółach tego tajemniczego przysmaku koniecznie trzeba opowiedzieć pod naszą 10 metrową wiatą.

Poza wędzeniem możemy również piec na grillu lub zrobić tradycyjne ognisko i pośpiewać przy nim piosenki.

Wyposażenie obiektu

Internet

WiFi na terenie obiektu

Sport / SPA

Basen zewnętrzny

Dla dzieci

Plac zabaw

Inne udogodnienia

Grill Miejsce na ognisko

Samochód

Parking strzeżony

Gastronomia

Stołówka

W pobliżu obiektu

Inne

Szlaki turystyczne Trasy rowerowe

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Agroturystyka Na Glinniku

Śniegociny 9

43-438 Brenna

Tel. kom.: 695 758 175

www.naglinniku.pl

www.agroturystykanaglinniku.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania