Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Ośrodek Bryza Morska

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 45 zł / osobę

Jarosławiec / Ośrodki wczasowe

Nadmorska 23, 76-107 Jarosławiec

Oferta

Oferujemy Państwu wypoczynek zarówno indywidualny, jak i zbiorowy w naszym Ośrodku Wczasowym „Bryza Morska”, który mieści się w Jarosławcu. Jesteśmy organizatorami wczasów, kolonii, zielonej szkoły oraz obozów.

Ośrodek „Bryza Morska”, usytuowany na jarosławieckim klifie, położony jest 100 metrów od morza. W skład kompleksu wchodzi budynek składający się z części hotelowej, przestronnej stołówki i sali telewizyjnej oraz 23 murowane domki kempingowe na ogrodzonym terenie o powierzchni 1,8 ha. Naszym gościom zapewniamy bezpłatny parking samochodowy. Miłośnikom sportu i gier zespołowych polecamy boisko sportowe (piłka nożna, kosz, siatkówka) znajdujące się na terenie naszego ośrodka. Najmłodszym gościom proponujemy huśtawki i piaskownice.
Zapraszamy na wczasy do Ośrodka Wczasowego „Bryza Morska” w Jarosławcu. Oferujemy Państwu wypoczynek w budynku hotelowym oraz w domkach 4, 5 oraz 6 i 7-osobowych w różnych standardach wyposażenia. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla najbardziej wymagających Klientów. Można rezerwować pobyt w luksusowych domkach zbudowanych z drewnianych bali. Dysponujemy domkami 4 oraz 6-osobowymi, wyposażonymi w salon z TV, dwie sypialnie (domki 6-osobowe), oraz odtwarzaczem DVD, aneks kuchenny, łazienkę z prysznicem oraz obszerny ganek.

Oferujemy Państwu opcjonalne zabawy dla dzieci organizowane o różnych porach dnia czyli tzw. animacje. Organizujemy teatrzyki, turnieje sportowe oraz biesiady muzyczne dla naszych najmłodszych. Raz w tygodniu odbywa się bal przebierańców - stroje wykonywane są wspólnie z animatorką. Przy organizacji tych imprez przyświeca nam motto "elastyczność i różnorodność".

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Ośrodek Bryza Morska

Nadmorska 23

76-107 Jarosławiec

Tel.: 598109494

Tel. kom.: 602447668

www.urlopnadmorzem.pl

www.bryza-morska.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania