Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Eurybia

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 60 zł / osobę

Łeba / Pensjonaty

Tysiąclecia 25, 84-360 Łeba

Oferta

EURYBIA to nowy, całoroczny obiekt wypoczynkowy o wysokim standardzie. Tworzony z zmyślą o wymagających klientach zachowuje jednak bardzo umiarkowany poziom cenowy. Położony jest ok. 300 m od plaży, w bardzo atrakcyjnym miejscu, przy szerokim trakcie spacerowym nad morze. W pobliżu biegnie ścieżka rowerowa, mieści się wiele punktów gastronomicznych oraz dużo letnich atrakcji turystycznych i boiska sportowe. Zapewniamy miłą, dyskretną i profesjonalną obsługę oraz wysoki standard wypoczynku. Nad sprawną organizacją czuwają gościnni i zawsze dyspozycyjni pracownicy obiektu.

W związku z ciągle powtarzającymi się pytaniami, czy te zdjęcia budynku to jest jakiś fotomontaż albo tzw. wizualizacja, informujemy że są one w 100% prawdziwe i bez retuszu. Po prostu tak ładnie prezentujemy się w naturze.Na pobyty wypoczynkowe zapraszamy turystów indywidualnych, rodziny i grupy zorganizowane. Oferujemy Państwu pobyt w komfortowych pokojach 2-, 3- i 4-osobowych z balkonami. Do dyspozycji Gości sala konsumpcyjna w której podajemy smaczne posiłki, także w ramach całodziennego wyżywienia. Organizujemy imprezy okolicznościowe, zjazdy i kameralne szkolenia oraz spotkania biznesowe do 60-ciu osób.

EURYBIA to doskonałe miejsce dla miłośników tenisa, ponieważ bezpośrednio przy obiekcie znajduje sie zespół siedmiu kortów tenisowych. Na rozległej, ogrodzonej, bezpiecznej i zazielenionej posesji znajduje się kącik grillowy. Do dyspozycji parking.

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Eurybia

Tysiąclecia 25

84-360 Łeba

Tel.: 532628641

www.eurybia.info

www.eurybia.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania