Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Gościnny Dom

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 40 zł / osobę

Ustroń / Pensjonaty

3 Maja 22, 43-450 Ustroń

Oferta

„Gościnny Dom” otoczony jest zielenią, z widokiem na góry, oddalony 100 m od ulicy,a zaledwie 1km od Rynku. Atrakcyjności położeniu „Gościnnego Domu” dodaje bliskość rzeki Wisły, deptaku i ścieżki rowerowej wzdłuż wału rzecznego (400 m od budynku), którym  można dojechać rekreacyjnie do Wisły lub Skoczowa. 

Bliskość parku i zabezpieczonej przed deszczami olbrzymiej muszli koncertowej  (500 m od budynku) sprzyja korzystaniu z licznych imprez kulturalno-rozrywkowych, dożynkowych cyklicznie odbywających się w porze letniej. Zaledwie jeden przystanek autobusowy dzieli „Gościnny Dom” od dotarcia do podnóża góry Czantoria, gdzie  niezliczone szlaki sprzyjają uprawianiu górskiej turystyki pieszej oraz sportów zimowych. 

W pobliżu „Gościnnego Domu” znajdują się oznakowane trasy spacerowe, kompleksowe, kryte baseny z leczniczymi solankami oraz naturalne plaże nad rzeką Wisłą. Dzięki tej lokalizacji każdy znajdzie tu doskonałe warunki do wypoczynku biernego lub czynnego. 

 „Gościnny Dom” zachęca do pobytów indywidualnych, grupowych oraz organizacji imprez okolicznościowych (oferuje pokoje dwuosobowe i pokoje studio z możliwością samodzielnego wykorzystania). 

 Zapraszamy do całorocznych aktywności takich jak : jazda na rowerze, spacery z kijkami (Nordic Walking), uprawianie narciarstwa biegowego lub zjazdowego.

Zapraszamy serdecznie!

 

Wyposażenie obiektu

Internet

WiFi na terenie obiektu

RTV / AGD

TV

Infrastruktura sanitarna

Pokoje z łazienką

Inne udogodnienia

Możliwość dostawek

Gastronomia

Lodówka w pokoju Czajnik elektryczny w pokoju Komplet naczyń w pokoju

W pobliżu obiektu

Komunikacja

Przystanek PKS / stacja PKP

Inne

Szlaki turystyczne Trasy rowerowe

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Gościnny Dom

3 Maja 22

43-450 Ustroń

Tel. kom.: 606 557 128

www.goscinny.eu

www.goscinnydom.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania