Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Gromadzyń

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 35 zł / osobę

Ustrzyki Dolne / Pokoje do wynajęcia

Dwernickiego 6B, 38-700 Ustrzyki Dolne

Oferta

Nasza oferta przystosowana jest tak, aby zachować jak najlepszy stosunek ceny do jakości naszej usługi. Dlatego jesteśmy jednym z niewielu miejsc w Ustrzykach Dolnych gdzie w tak niskiej cenie przenocujemy się w warunkach i klasie podobnych do pensjonatu lub kilku gwiazdkowego hotelu. Jedyną różnicą jest to, iż nie oferujemy naszym klientom gastronomii, ale za to posiadamy w pełni wyposażony aneks kuchenny a także w pobliżu nas są wyśmienite miejsca gdzie można bardzo dobrze i tanio zjeść. W zamian za to możemy pozwolić sobie na tak niską cenę oraz podniesienie standardu, za co otrzymaliśmy liczne pozytywne opinie i wyróżnienia wśród naszych gości.

W naszym obiekcie każdy pokój wyposażony jest w łazienkę oraz telewizor, w pełni wyposażony aneks kuchenny umożliwi nam przygotowanie posiłku dla siebie lub całej rodziny, za darmo skorzystamy z internetu bezprzewodowego, parkingu, altany grillowej, a także nasze dzieci będą miały zajęcie bawiąc się na ogromnej trampolinie lub piaskownicy rozłożonej na wolnej zielonej przestrzeni wokół obiektu. Niezliczona ilość atrakcji którą oferuje region także umilą państwu pobyt.

Niewielka odległość od centrum miasta pozwala wypoczywać w ciszy i w spokoju w nieskażonych przemysłem Bieszczadach. Czyste powietrze, las, woda, góry dookoła sprawiają, że samopoczucie jest tutaj najlepsze!

 

 

Wyposażenie obiektu

Internet

WiFi na terenie obiektu

RTV / AGD

TV Usługi pralnicze

Infrastruktura sanitarna

Pokoje z łazienką

Dla dzieci

Plac zabaw Sala zabaw

Inne udogodnienia

Grill Miejsce na ognisko

Gastronomia

Kuchnia ogólnodostępna

W pobliżu obiektu

Gastronomia

Restauracja

Inne

Szlaki turystyczne Trasy rowerowe

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Gromadzyń

Dwernickiego 6B

38-700 Ustrzyki Dolne

Tel.: (13) 493 41 60

Tel. kom.: 502 280 584

www.gromadzyn.pl

www.gromadzyn.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania