Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Hotel Gołąbek

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 170 zł / pokój

Łeba / Hotele

Wybrzeże 10, 84-360 Łeba

Oferta

Hotel Gołąbek znajduje się w atrakcyjnej miejscowości zwanej Perłą Bałtyku jaką jest Łeba, położony w unikatowej enklawie przy ujściu rzeki Łeby, przy kanale rybacko-żeglugowym Chełst, w odległości 1 km od brzegu morza.Niewątpliwą atrakcją Łeby są szerokie plaże, jedyne w swoim rodzaju tzw. ruchome wydmy, szlaki turystyczne, rowerowe i piesze, bogata zawartość leczniczego jodu w powietrzu co stwarza idealne warunki do rehabilitacji.Hotel Gołąbek z racji atrakcyjnego usytuowania, wysokiego standardu bazy materialnej i dydaktycznej oraz świadczonych usług, zaspokaja wszelkie potrzeby związane z wypoczynkiem oraz organizacją konferencji, seminariów i szkolenia zawodowego.Nasza restauracja specjalizuje się w daniach kuchni śródziemnomorskiej i polskiej, serwuje smaczne dania z ryb bałtyckich i owoców morza.

Hotel Gołąbek posiada 24 przestronne pokoje (28 - 45m2) dwu-, trzy-, czteroosobowe oraz apartamenty, z widokiem na kanał Chełst. Pokoje posiadają balkony, przestronne łazienki z kabiną natryskową lub wanną. Wyposażone są w podwójne łóżka, zestaw wypoczynkowy, TV - Cab, telefon, dostęp do internetu, a także sprzęt plażowy.

Szczególnie polecamy:Taras widokowy w kondygnacji dachowej dogodny do opalania i grillowania z pięknym widokiem na miasto, Park Słowiński oraz jezioro i wydmy.Ogródek piwny z grillem, z bezpośrednim widokiem na kanał żeglugowy.Sauna, solarium, rowery.Organizujemy:Rejsy statkiem po morzu z indywidualnym połowem ryb,Ogniska z pieczeniem dzika lub prosiaka (pełna obsługa - kucharze, kelnerzy, wodzirej)Biesiady kominkowe z grzańcem.Grilla z przygrywającą Kapelą Kaszubską.Przejażdżki bryczkami po Słowińskim Parku Narodowym.wycieczki "Bajkową kolejką" i wycieczki rowerowe.Dancingi

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Hotel Gołąbek

Wybrzeże 10

84-360 Łeba

Tel.: 598662945

www.hotel-golabek.leb.pl

www.hotel-golabek.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania