Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Hotel Apollo****

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 120 zł / pokój

Darłówko / Hotele

Kąpielowa 11,Darłówko 76-150 Darłowo

Oferta

Hotel Apollo to historyczny obiekt o kameralnym charakterze. Pochodzi z XIX wieku i jest jedynym tego rodzaju hotelem na Pomorzu. Położony w samym centrum Darłówka Wschodniego, przy plaży, w sąsiedztwie różanej wydmy w nadmorskiej dzielnicy Darłowa - Darłówku Wschodnim.

Proszę sobie wyobrazić urlop nad morzem, możliwość podziwiania morskiego horyzontu, niepowtarzalnych zachodów słońca z okna komfortowego pokoju. Dogodna lokalizacja tuż przy plaży, stylowa fontanna od frontu hotelu, pośród spacerowego skweru z rzadką roślinnością, pozwolą spędzić czas w atmosferze relaksu i odprężenia.

Hotel Apollo to miejsce dla Ciebie i Twojego dziecka . Idealny dla rodzin z dziećmi, które szukają wypoczynku nad morzem. Bezpłatnie wypożyczycie tu Państwo sprzęt plażowy, zabawki dla dzieci, wanienkę do pokoju czy łóżeczko. W hotelu, po całym dniu spędzonym na plaży, czekają na Państwa gry i zabawy min. na X-BOX Kinetic  oraz  rodzinne turnieje w piłkarzyki. Dysponujemy bogatą, wideoteką hotelową oraz biblioteką z bajkami dla dzieci, wielością gier planszowych.

W Restauracji Plażowej znajdziesz  krzesełka do karmienia oraz specjalne nakrycie dla Państwa pociechy. Możecie się Państwo opalać się na tarasie hotelowym, a Wasze dziecko w tym czasie może bezpiecznie bawić się w ogrodzonym  i monitorowanym Placu Zabaw z trampoliną. Ponadto  oferujemy szeroki wachlarz masaży leczniczych i relaksacyjnych . Współpracujemy z pobliskim Aqua Parkiem  w którym masz możliwość skorzystania z kręgielni, ogrzania się w saunie lub w jacuzzi. Będąc gośćmi Hotelu Apollo otrzymacie Państwo specjalny rabat na wspomniane wyżej usługi.

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Hotel Apollo

Kąpielowa 11

Darłówko

76-150 Darłowo

Tel.: 943142453

Tel. kom.: 602472378

www.hotelapollo.pl

www.hotelapollo.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania