Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Łebska Chata Od Nowa

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 110 zł / pokój

Łeba / Pokoje do wynajęcia

Nadmorska 7, 84-360 Łeba

Oferta

Łebska Chata Od Nowa to klimatyczne miejsce w Łebie, położone przy nadmorskiej alei spacerowej, w odległości zaledwie ok.150 metrów od brzegu morskiego.Przepiękne położenie w sąsiedztwie zalesionych wydm powoduje, iż wypoczynek (zwłaszcza w pokojach od strony północnej)jest inny niż w zgiełku kurortu.

Dla tych jednak, którzy wolą obserwować tłum letników spacerujących po łebskiej "promenadzie", mamy pokoje od bardzo nasłonecznionej strony południowej. Zatem "dla każdego coś miłego..." Starą Łebską Hatę zmieniamy na Łebską Chatę Od Nowa w myśl hasła - "Łebska Chata od nowa, Łebskiej chaty odnowa".

Jako nowi gospodarze budujemy nową jakość, korzystając z doświadczeń zdobytych w innych obiektach gdzie zawsze tworzyliśmy wraz z naszymi Gośćmi niepowtarzalną atmosferę.Łebska Chata Od Nowa to nie tylko pokoje gościnne, ale również restauracja w której proponujemy naszym gościom pełne wyżywienie. Naszą specjalnością są dania polskiej kuchni np. schabowy z zasmażaną kapuchą, pyszny żur, rosół podawany inaczej czy dorsz smażony bez panierki na patelni. Dopełnieniem jest rozpływający się w ustach sernik p.Danki - osoby od lat cenionej przez Gości za umiejętności kulinarne, a której nie mogło zabraknąć w budowaniu nowej jakości kuchni w Łebskiej Chacie Od Nowa.

Informacje dodatkowe:Cena dotyczy jednej doby.Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy się o 12:00 w dniu wyjazdu.Dzieci do 3 lat - gratis (bez świadczeń)Dzieci od 3 do 11 lat - 50% ceny ( przy dwóch pełnopłatnych osobach)Grupy zorganizowane powyżęj 20 osób - możliwość negocjacji cen.Zwierzaki domowe - 10 zł/doba.Aby w pełni potwierdzić rezerwację pobytu należy wpłacić zadatek w wysokości 30% wartości pobytu na nasze konto w ciągu 7 dni od dokonania wstępnej rezerwacji, pozostała kwota płatna w dniu przyjazdu.

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Łebska Chata Od Nowa

Nadmorska 7

84-360 Łeba

Tel.: 598665252

Tel. kom.: 509328764

www.lebskachata.eu

www.lebska-chata.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania