Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Leśniczówka Salamandra

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 40 zł / osobę

Świeradów-Zdrój / Apartamenty

Myśliwska 13, 59-850 Świeradów-Zdrój

Oferta

Leśniczówka "Salamandra" jest odremontowanym obiektem pochodzącym z 1905 roku położonym na hektarowej działce  w zacisznym, ustronnym rejonie Świeradowa Zdroju wśród zieleni łąk i lasów na zboczu Sępiej Góry. Z okien naszych trzech dobrze wyposażonych i przestronnych apartamentów rozciąga się widok na urokliwe Góry Izerskie, które wraz ze swą koroną - Stogiem Izerskim zachwycają swym majestatycznym pięknem o każdej porze roku.

Leśniczówka jest nie tylko dobrym miejscem na rodzinny urlop bezpieczna i przyjazna dzieciom, relaks we dwoje na łonie natury, wyjazd i grillowanie z gronem przyjaciół, ale też wspaniałą bazą wypadową, dzięki czemu możecie Państwo łączyć chwilę sielanki z ochotą na zwiedzanie i zabawę. Nieopodal naszego obiektu znajduje się również niewielki wodospad, gdzie można skorzystać z ochłody w upalne dni.

Świeradów Zdrój jest bardzo atrakcyjną miejscowością uzdrowiskową posiadającą rozwiniętą bazę lecznico-zabiegową oraz sprzyjającą turystyce pieszej i wycieczkom  licznymi trasami rowerowymi, która w zimie staje się świetnym miejscem do narciarstwa zjazdowego za sprawą obecności nowoczesnej kolei gondolowej sky&sun oraz narciarstwa biegowego dzięki nowym trasom ze Stogu Izerskiego do Jakuszyc.

Wyposażenie obiektu

Internet

WiFi na terenie obiektu

RTV / AGD

Radio TV

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Leśniczówka Salamandra

Myśliwska 13

59-850 Świeradów-Zdrój

Tel. kom.: 602 820 744

lesniczowka-salamandra.pl

www.lesniczowkasalamandra.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania