Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Zajazd Magrani

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 35 zł / osobę

Lubawka / Pokoje do wynajęcia

Kamiennogórska 35, 58-420 Lubawka

Oferta

Lubawka to miasto o 700-letniej historii, położone nad rzeką Bóbr w pięknej okolicy u podnóża Karkonoszy i gór Kruczych. Liczne trasy rowerowe, szlaki turystyczne , wyciąg orczykowy, trasy biegowe i skocznia narciarska sprawiają, że jest to wspaniałe miejsce do całorocznego wypoczynku.

Zajazd MaGraNi położony jest na wjeździe do miasta od strony Kamiennej Góry, 2 km od czeskiej granicy i zalewu w Bukówce. Zapraszamy zarówno zdrożonych turystów jak i wszystkich chętnych do dłuższego wypoczynku w naszej pięknej okolicy.

Oferujemy pokoje 2 - osobowe i 4 - osobowe. Wszystkie pokoje posiadają własny węzeł sanitarny i pełne wyposażenie (łazienka, WC, telewizor). Do dyspozycji naszych gości jest ogród z placem zabaw dla dzieci i małpim gajem oraz parking. Oferujemy możliwość płacenia kartą oraz dostęp do Internetu.

Dzięki doskonałemu położeniu Zajazd MaGraNi jest świetną bazą wypadową zarówno dla atrakcji turystycznych najbliższej okolicy jak i tych znajdujących sie w Czechach. Do najbliższych należą Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie, które swymi walorami przyrodniczymi oraz licznymi legendami przyciągają co roku wielu turystów. Kolorowe Jeziorka w Wieściszowicach, Skalne Miasto w Adrspach (Czechy) oraz liczne szlaki piesze i rowerowe w Górach Kruczych zapewnią wspaniały wypoczynek.
Liczne zabytki architektoniczne takie jak Domki Tkaczy w Chełmsku Śląskim,
Zamek Bolków czy Zamek Książ oraz historyczne zabytki sakralne jak
zespół klasztorny w Krzeszowie zachęcają do odkrywania ich intrygujących wnętrz. Dodatkowo malowniczy sztuczny zbiornik w Bukówce oferuje wędkarzom istny raj, zaś turystom odpoczynek od zgiełku i hałasu miejskiego.

Zapraszamy serdecznie!

Wyposażenie obiektu

Internet

WiFi na terenie obiektu

RTV / AGD

Radio TV

Infrastruktura sanitarna

Pokoje z łazienką

Dla dzieci

Plac zabaw Sala zabaw

Inne udogodnienia

Płatności kartą kredytową Grill Miejsce na ognisko Ogród

Samochód

Parking strzeżony

Gastronomia

Restauracja

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Zajazd Magrani

Kamiennogórska 35

58-420 Lubawka

Tel.: (75) 741 12 84

Tel. kom.: 605 391 162

www.zajazdmagrani.pl

www.magrani.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania