Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Mandarynka

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 43 zł / osobę

Jarosławiec / Domki letniskowe

Za Lasem 54, 76-107 Jarosławiec

Oferta

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do ośrodka mandarynka w Jarosławcu.Czysta,szeroka i piaszczysta plaża, urwiste brzegi z klifami, piękny sosnowy las oraz lecznicze właściwości tutejszego mikroklimatu czynią to miejsce wyjątkowym.

Ośrodek położony jest na obrzeżach miasteczka, co zapewnia komfort wypoczynku.Okolica to wymarzone miejsce do joggingu, przejażdżek rowerowych, spacerów oraz innych form wypoczynku. To idealne miejsce dla artystów, malarzy, fotografików.To także cudowne miejsce do nic nierobienia.

Oferujemy usługi o najwyższym standardzie.Spełniamy państwa oczekiwania. Z ogromną przyjemnością oddajemy w państwa ręce 6 komfortowych., nowo wybudowanych domków. Położonych zaledwie 950 m od morza, na skraju Jarosławca w otulnie lasów i łąk. Jednocześnie niedaleko centrum.

W całości do wynajęcia. Domki piętrowe, z pełnym węzłem sanitarnym, z łazienką i aneksem kuchennym. W pełni wyposażone.Nasze domki zbudowane są w całości z drewna sosnowego i świerkowego specjalnie sprowadzonego z Finlandii, natomiast ich konstrukcja, wykonana jest z drewna świerkowego polskiego pochodzenia.Wykonawcą domów jest rodzima firma Krosnobud z siedzibą w Bielsku Białej.W każdym domu, który oddajemy do Państwa dyspozycji na parterze, znajduje się pokój dzienny oraz łazienka i aneks kuchenny, natomiast na górze komfortowe dwie niezależne sypialnie.Powierzchnia każdego domu wynosi 60 m2

.Do Państwa dyspozycji pozostaje także piękna, duża weranda o powierzchni 15m2, na której można doskonale wypocząć oraz zrelaksować się wieczorem przy skwierczącym grillu.ZAPRASZAMY DO ŚRODKA.By dodatkowo uatrakcyjnić Państwa wypoczynek, na terenie ośrodka do Państwa dyspozycji pozostają rowery z fotelikami dla dzieci, z kaskami dla bezpieczeństwa. Idealne do wycieczek po lasach wybrzeża.

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Mandarynka

Za Lasem 54

76-107 Jarosławiec

Tel.: 511046755

Tel. kom.: 665939078

www.mandarynka.info.pl

www.mandarynka.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania