Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Nadzieja

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 38 zł / osobę

Świeradów-Zdrój / Wille

Orzeszkowej 1/1, 59-850 Świeradów-Zdrój

Oferta

Witamy w kwaterach prywatnych " Nadzieja". Wystrój kwater nawiązuje stylem do początków ubiegłego stulecia, oryginalne meble z tamtych czasów stwarzają niepowtarzalny klimat do wypoczynku. Pokoje dwu- i trzyosobowe, z przestronnymi łazienkami , a dodatkowo do dyspozycji gości w pełni wyposażony aneks kuchenny. Pokoje są wyposażone w odbiorniki telewizyjne i radiowe.
Osobne wejście do kwater zapewnia pełną swobodę poruszania się, na terenie posesji bezpłatny parking. Ale to nie wszystko -wyśmienita lokalizacja naszych kwater zapewni Państwu znakomite warunki do wypoczynku. Dom położony jest w pobliżu lasu i otoczony jest terenami parkowymi.
Dla osób lubiących zakupy lub chcących skorzystać z kuracji dostępnych w naszym kurorcie również mamy dobrą wiadomość -do centrum jest zaledwie 200, a do Domu Zdrojowego, gdzie mieści się baza sanatoryjna oraz pijalnia wód, zaledwie 100 m. Do turystycznych szlaków górskich jest jeszcze bliżej, gdyż zaledwie 50 m dzieli nasze kwatery od najbliższego szlaku na Stóg Izerski i jest to zarazem trasa rowerowa dla rowerów górskich, a w okolicy przebiegają również trasy narciarskie z wyciągami. Więc jeśli jesteście zmęczeni pracą i miejskim zgiełkiem przyjedźcie do nas, po wypoczynek i zdrowie w niepowtarzalnej atmosferze "Nadziei"

Wyposażenie obiektu

Internet

WiFi na terenie obiektu

RTV / AGD

TV Żelazko, deska do prasowania

Infrastruktura sanitarna

Pokoje z łazienką

Samochód

Parking niestrzeżony

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Nadzieja

Orzeszkowej 1/1

59-850 Świeradów-Zdrój

Tel.: (75) 781-66-56

Tel. kom.: 605 223 540

www.florizet.republika.pl

www.nadzieja.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania