Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Ośrodek wczasowy ,,Na Klifie"

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 40 zł / osobę

Jarosławiec / Ośrodki wczasowe

Nadmorska 34, 76-107 Jarosławiec

Oferta

Pragniemy powitać Państwa i zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą turystyczną. Od wielu lat specjalizujemy się w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży oraz wczasów rodzinnych. W branży turystycznej nie ma dla nas tajemnic, wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych Gości. Nasz ośrodek położony jest jedynie 30 m od linii brzegowej co gwarantuje niezapomniane wrażenia i bliskość morza na wyciągnięcie dłoni.

Całoroczny Ośrodek Wypoczynkowy "NA KLIFIE" jest Nadmorskim Ośrodkiem Przyrodoleczniczym leczącym:przewlekłe stany zapalne górnych dróg oddechowych u dzieci,alergie i schorzenia o typie astmy oskrzelowej dziecięcej,wady postawy dzieci i młodzieży choroby zwyrodnieniowe i dyskopatie kręgosłupa dorosłych,stany nerwicowe.Ośrodek dostosowany jest do przyjmowania grup osób niepełnosprawnych. Posiada wpis OD/32/69/07. Polecamy całą bazę medyczną, fizykoterapię, hipoterapię, jazdę konną, masaże klasyczne, relaksacyjne i magnetyczne, terapię manualną.Niewątpliwą atrakcją jest możliwość jazdy konnej.Oprócz wymienionych form obiekt przystosowany jest do organizacji i obsługi takich form wypoczynku jak:"zielone szkoły",wczasy,zimowiska,kursokonferencje do 150 osób,wypoczynek weekendowy, itp.imprezy okolicznościowe do 150 osób.Na terenie Ośrodka znajduje się : pole namiotowe,parking strzeżony,krąg ogniskowy,restauracja,basen wolno stojący (sezonowy,pralnia(odpłatna),internet (wi-fi).

Ośrodek posiada unikalne położenie na Pomorzu Środkowym, pomiędzy Ustką i Darłowem, z dala od ośrodków i aglomeracji miejskich.

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Ośrodek wczasowy ,,Na Klifie"

Nadmorska 34

76-107 Jarosławiec

Tel.: 598109520

Tel. kom.: 601419384

www.naklifie.pl

www.naklifie.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania