Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Ośrodek Wczasowy Ewa

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 43 zł / osobę

Łeba / Ośrodki wczasowe

Łąkowa 17, 84-360 Łeba

Oferta

Atrakcyjna lokalizacja, około 800m od plaży, 1000m od jeziora Sarbsko, blisko centrum Łeby (100m). Ładne, spokojne osiedle willowe, położone między dwoma traktami spacerowymi na główną plażę A. Obok (50m) największy park miejski z placem zabaw i boiskiem dla dzieci. W pobliżu kilka osiedlowych sklepików, bank i kościół. Wszędzie jest blisko a jednocześnie całkiem spokojnie.

Ośrodek Wczasowy EWA poleca Państwu ładne i wygodne pokoje 1, 2, 3, 4, 5-osobowe z własnymi łazienkami oraz 2-pokojowe typu studio - (dostawki hotelowe w uzgodnieniu). Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, czajnik, podręczne naczynia i sprzęt plażowy. Poniżej przykładowa prezentacja kilku pokoi. Pozostałe mają podobny standard, wykończenie i wystrój wnętrz.

Dom Wypoczynkowy EWA dysponuje własną kuchnią i stołówką. Tu na miejscu można i warto się stołować. Codziennie serwujemy świeże, domowe śniadania i obiady.Do dyspozycji naszych Gości jest również świetlica z TV, biblioteczką i mini barkiem oraz kąciki wypoczynkowe na korytarzach.Do wypoczynku na świeżym powietrzu zachęca kameralny, zadbany ogródek. Relaks umilają zielone trawniki, ozdobne krzewy i świeżo kwitnące kwiaty. Nie brakuje też mebli ogrodowych; są stoły ping-pongowe, kącik grillowy i parking.Szczególnym powodzeniem cieszy się oszklona oranżeria wkomponowana w zielony ogródek.

Oferujemy wypoczynek w okresie całego roku dla rodzin i grup zorganizowanych z pełnym wyżywieniem. Świadczymy serwis profilaktyczno-turystyczny dla dzieci, młodzieży i dorosłych.Organizujemy:wczasy indywidualne, rodzinnewczasy dla emerytów i rencistów,kolonie i obozy, zielone szkoły, pobyty weekendowe,kursy, szkolenia, konferencje, zjazdy, spotkania integracyjne,imprezy i przyjęcia okolicznościowe,wycieczki i zabawy plenerowe.Nasz ośrodek poza sezonem letnim organizuje wczasy odchudzające i oczyszczające organizm.

Staramy się, aby nasi Goście dobrze wypoczęli i wywieźli wiele wspaniałych wspomnień. Ośrodek Wczasowy EWA gwarantuje Państwu atrakcyjny programowo i finansowo wypoczynek oraz dobry standard pobytu i obsługi. Obiekt posiada kartę kwalifikacyjną oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zorganizowanego i indywidualnego wypoczynku.Ceny umowne, do uzgodnienia, zależne od rodzaju i wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji oraz pakietu zamawianych świadczeń: (sam nocleg, nocleg ze śniadaniem, nocleg ze śniadaniem i późnym obiadem). Niższe ceny dla dzieci, na wspólne spanie i za dostawki hotelowe. Widełki cenowe mieszczą się w granicach od 43 do 103 złotych. Dla grup zorganizowanych i imprez na zlecenie ceny do negocjacji.

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Ośrodek Wczasowy Ewa

Łąkowa 17

84-360 Łeba

Tel.: 598661145

Tel. kom.: 697652190

www.ewa.interleba.pl

www.osrodekwczasowy-ewa.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania