Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Ośrodek Wypoczynkowy Rafa

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 40 zł / osobę

Jarosławiec / Ośrodki wczasowe

Nadmorska 1, 76-107 Jarosławiec

Oferta

Ośrodek "RAFA" to kompleks budynków rozlokowanych na około 1,5 ha, 150 metrów od głównego zejścia na plażę. Warto dodać, że przy tak niewielkiej odległości od morza, ośrodek znajduje się w samym centrum Jarosławca. W zależności od pory roku, oferujemy różne typy wypoczynku: zielone szkoły, kolonie letnie, obozy sportowe i turnusy rehabilitacyjne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

.Jarosławiec to idealne miejsce na organizację kolonii letniej. Nasi Goście zachwalają sobie panujący to spokój i osobliwy klimat tej miejscowości. Na szczególną uwagę zasługują piaszczyste plaże, otoczone charakterystycznymi lasami sosnowymi.Ośrodek „Rafa” od wielu lat współpracuje z największymi polskimi biurami turystycznymi, spełniając ich rygorystyczne wymagania w kwestii organizacji kolonii letnich.

Nauka połączona z wypoczynkiem nad morzem? Plenery plastyczne na plaży, w pobliżu malowniczego klifu? Jarosławiec to doskonałe miejsce na organizację zielonej szkoły! Powietrze nasycone jodem, wszechobecne lasy, morze i klif pobudzą umysł każdego ucznia. Zachęcamy szkoły do współpracy!

Posiadamy wpisy OD/32/0004/11 i OR/32/0024/12 umożliwiające organizację oraz przyjmowanie refundowanych turnusów rehabilitacyjnych dla kilkudziesięciu typów schorzeń. Mikroklimat panujący w Jarosławcu sprzyja leczeniu chorób dróg oddechowych oraz chorób serca. Szczególnie wysoki poziom jodu w powietrzu notuje się w miesiącach przed i po wakacyjnych (kwiecień – czerwiec i wrzesień – listopad). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz naszej rozbudowanej infrastrukturze zapewnimy Państwu rehabilitację połączoną z wypoczynkiem nad morzem.

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Ośrodek Wypoczynkowy Rafa

Nadmorska 1

76-107 Jarosławiec

Tel.: 598109415

Tel. kom.: 606273047

www.owrafa.pl

www.owrafa.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania