Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Pensjonat i Domki Alicja

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 35 zł / osobę

Dąbki / Pensjonaty

Darłowska 47, 76-156 Dąbki

Oferta

Pensjonat i murowane domki "Alicja" zapraszają w swe schludne i gościnne, dąbkowskie progi. Nasza miejscowość (Dąbki) to dziewicze uzdrowisko z pejzażem morza, jeziora Bukowo i pięknych, nadmorskich, sosnowych lasów w którym rozchodzą się zapachy aromatycznej żywicy połączone z rześkim i ożywczym tchnieniem Bałtyku.

Nowo wybudowane obiekty, które Państwo oferujemy posadowione są na urokliwych działkach w okolicy osłoniętej od zgiełku i warkotu samochodów. Pensjonat "Alicja" oddalony jest od morza zaledwie 300 m, zaś domki - 450 m (w 9 minut wolnym spacerkiem można dojść do ciepłej, czystej i lśniącej błękitem w słońcu plaży). Do jeziora Bukowo, które jest niewyczerpanym źródłem ryb i rajem dla wędkarzy, mamy około 250 m.

Przy naszym domu rozpościera się dwuhektarowa łąka ze stawem, w którym żywo pluskają się karpie i amury. Domki zaś ulokowane są na ogrodzonej działce, która jest okolona z dwóch stron laskiem w którym wdzięcznie śpiewają ptaki, a z dwóch pozostałych - małą rzeczką w której do snu swym rechotem kołysają żabki.

Naszym wczasowiczom zapewniamy bezpłatny parking na ogrodzonym, dobrze zabezpieczonym placu. Do dyspozycji gości są u nas darmowe rowery, stół ping-pongowy i siłownia. W ośrodku jest dostęp do internetu. Dla naszych miłych letników organizujemy kilka razy w sezonie ognisko przy akompaniamencie akordeonu i gitary. Zapewniamy miłą i familijną atmosferę pozwalającą  na wyzwolenie się z wszędobylskiej pogoni życia.

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Pensjonat i Domki Alicja

Darłowska 47

76-156 Dąbki

Tel.: 943148116

Tel. kom.: 504896301

www.alicja.dabki.pl

www.pensjonat-alicja.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania