Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Angela Pensjonat

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Łeba / Pensjonaty

pl. Dworcowy 2A, 84-360 Łeba

Oferta

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO RODZINNEGO PENSJONATU ANGELA.położonego w zacisznym miejscu wśród przepięknej, uroczej roślinności, zieleni i kwiatów naszego ogrodu w sąsiedztwie Parku Ojców Oblatów i niewielkiej odległości od morza oraz jezior Łebsko (widać na horyzoncie) i Sarbsko.

DOSKONAŁA LOKALIZACJA stanowi dogodną bazę wypadowa do zwiedzania naszego zaczarowanego miasta Łeba, Słowińskiego Parku Narodowego, a w nim unikatowe na skalę europejską WYDMY RUCHOME oraz przepięknej malowniczej okolicy.

W komfortowo urządzonych wnętrzach PENSJONATU nasi Goście wypoczną w ciszy i spokoju a serdeczna i profesjonalna obsługa zapewni ciepłą, rodzinną atmosferę, markowy standard i wypoczynek na wysokim poziomie.

BĘDZIE NAM NIEZMIERNIE MIŁO gościć Państwa w apartamentach, w pokojach 1-, 2- i 3- osobowych oraz typu studio. Każdy pokój posiada łazienkę, TV- SAT(kabel), radio, a niektóre balkon, lodówkę oraz Internet Wi-Fi.ORGANIZUJEMY- turystykę aktywną, wyprawy wędkarskie na połów dorsza, rejsy po jeziorze Łebsko do Wyrzutni Rakiet i Skansenu Słowińców w Klukach, wycieczki fakultatywne do Trójmiasta, na Szwajcarię Kaszubską itp.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI - kawiarnia, restauracja serwująca dania kuchni regionalnej w najlepszym stylu i gościnności, Bilard Club, solarium, plac zabaw dla dzieci, duży ogród z leżakami i taras z parasolami, ogródek grillowy, miejsce na ognisko, parking, garaże, wypożyczalnia sprzętu plażowego, rowery, kijki Nordic Walking. OFERUJEMY-wypoczynek w ciągu całego roku a także weekendy, wczasy, Wielkanoc, Majówka, Boże Ciało, Boże Narodzenie, Sylwester, obsługa szkoleń, konferencji, zjazdów, przyjęcia okolicznościowe , wesela, bale dla dzieci, ogniska z wypiekiem swojskiego chleba w tradycyjnym piecu chlebowym i wiele innych.Wymarzone miejsce na wypoczynek-cisza ,komfort, spokoj.

Ł E B A - jedna z najładniejszych i najczęściej odwiedzanych miejscowości nad Bałtykiem. Położona w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego (Światowy Rezerwat Biosfery- UNESKO), który może poszczycić się złotymi, bardzo szerokimi, piaszczystymi plażami z unikalnymi na skalę europejską przepięknymi WYDMAMI RUCHOMYMI oraz jeziorami Łebsko i Sarbsko przylegającymi do zielonych lasów.

MIASTO ZNAJDUJE SIĘ w odległości 110km od Gdańska, 60km od Słupska i 70km od Szwajcarii Kaszubskiej przy drodze 214.

BOGATA OFERTA TURYSTYCZNA, zwiedzanie Łeby i okolic, piesze wycieczki po złotym piasku plaż i ruchomych wydm czy rowerowe wycieczki szlakami turystycznymi, to pewne punkty pobytu w Łebie.

POBRZEŻE ŁEBSKIE - królestwo złocistych plaż - to unikalne miejsce i jedyne na polskim wybrzeżu leżące w wyjątkowo zdrowotnej strefie klimatycznej. Zawartość soli i jodu w powietrzu, duże nasłonecznienie (45% większe niż na Śląsku ) i duża dynamika zmian atmosferycznych (naturalny inhalator dróg oddechowych ) sprawiają poprawę naszego samopoczucia i komfortu życia. Zwiększona emisja leczniczych związków soli i jodu, znacznie większe działanie odbitych promieni słonecznych od piasku, który zawiera 85% kwarcu , pozytywne bodźce wywołuje również spokój naszego krajobrazu (wg badań klimatologa dr K.Rabskiego).

SPECYFIKA LECZNICZA mikroklimatu Łeby obejmuje schorzenia przewlekle, nawracające - choroby układu oddechowego, choroby układu wydzielania wewnętrznego i przemiany materii oraz choroby narządu ruchu i reumatyczne.

ZDANIEM LEKARZY specyficzny mikroklimat Łeby ma ogromny wpływ na wzmocnienie układu odpornościowego organizmu i jest miejscem szczególnym o dużych walorach zdrowotnych I leczniczych. Kto raz zawita do Łeby, na pewno wróci ponownie. Łeba jest atrakcyjna i piękna przez cały rok.

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Angela Pensjonat

pl. Dworcowy 2A

84-360 Łeba

Tel.: 598662647

Tel. kom.: 602453640

www.pensjonatangela.pl

www.pensjonat-angela.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania