Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Pensjonat Fonica i Domki Letniskowe

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 40 zł / osobę

Łeba / Pensjonaty

Sportowa 3, 84-360 Łeba

Oferta

Dom Wczasowy Fonica usytuowany jest w najbardziej urokliwej części Łeby, w dzielnicy turystyczno-wypoczynkowej otoczony lasem sosnowym, w odległości 150 m do piaszczystej plaży. Stanowi dogodną bazę wypadową do zwiedzania Łeby, Słowińskiego Parku Narodowego i malowniczej okolicy.Nasze obejście jest ciche, zadbane, ukwiecone, z placem zabaw i gier dla dzieci.

Dysponujemy pokojami 2,3,4 - osobowymi o standardzie hotelowym. Wszystkie pokoje są z łazienkami, TV-sat, telefonem. W obiekcie znajduje się również sprzęt plażowy do dyspozycji gości: leżaki, parawany, koce plażowe.Nie uzależniamy pobytu od wyżywienia. Wszelkie posiłki można przygotowywać samemu w dostępnej dla wczasowiczów kuchni lub można udać się do pobliskich lokali gastronomicznych w odległości 50 - 100 m. Istnieje możliwość grillowania lub spędzania wolnego czasu przy rozpalonym kominku. Jest pomieszczenie do przechowywania rowerów.Oferujemy wypoczynek w okresie całego roku, także w okresie Świąteczno - Noworocznym,w okresie Wielkanocy i w długi weekend majowy. Zapraszamy Państwa szczególnie w weekend majowy, a także w Święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy. Pobyty umożliwiają gościom świąteczny wypoczynek we własnym zakresie.W świątecznie udekorowanej sali klubowej z kuchnią, przy rozpalonym kominku turyści przygotowują własne potrawy na swój świąteczny stół i biesiadują w odpowiadającej sobie rodzinnej atmosferze.

Pomieszczenia są ciepłe, ogrzane i stwarzają miłą atmosferę. Dom Wczasowy Fonica w okresie letnim organizuje dla swoich gości imprezy folklorystyczne, teatrzyki i występy cyrkowe dla dzieci, wspólne grillowanie z kapelą kaszubską.Dla grup zorganizowanych przygotowujemy imprezy według własnych potrzeb.Położenie Domu Wczasowego Fonica stanowi wspaniałe miejsce dla wszystkich, którzy pragną wypocząć i zrelaksować się nad morzem bałtyckim niezależnie od pory roku i pogody.

Łeba jest miejscowością, która stwarza szereg możliwości do aktywnego spędzenia wolnego czasu.Polecamy między innymi:Słowiński Park Narodowy, wydmy ruchome,Latarnie Morskie Stilo i Czołpino,Wrak zatopionego transportowca duńskiego,Ścieżka rowerowa wokół jeziora Sarbsko,Rejsy wycieczkowe po jeziorze Łebsko,Rejsy wycieczkowe i wędkarskie po morzu,Ruiny starego kościoła,Port rybacki i port jachtowy,Skansen w Klukach i Muzeum w Smołdzinie,Stadniny koni w Nowęcinie

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Pensjonat Fonica i Domki Letniskowe

Sportowa 3

84-360 Łeba

Tel.: 598661186

Tel. kom.: 692345871

www.fonica.net.pl

www.pensjonat-fonica.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania