Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Pensjonat Głan

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 80 zł / pokój

Łeba / Pensjonaty

Kościuszki 51A, 84-360 Łeba

Oferta

Łeba jest jedną z najbardziej znanych miejscowości letniskowych na polskim wybrzeżu. Specyficzny mikroklimat zalecany jest mieszkańcom terenów ekologicznie zagrożonych. Latem przyjeżdżają tu wczasowicze z całej Polski i Europy.

Ściągają ich tu piękne plaże, z których można korzystać w ciągu wyjątkowo dużej ilości słonecznych dni, oraz atrakcje turystyczne takie jak: port rybacki, przystań żeglarska oraz latarnia morska Stilo. Czyste morze, szerokie plaże sprawiają, że Łeba jest wspaniałym kąpieliskiem, a także miejscem do uprawiania sportów wodnych, szczególnie windsurfingu, corocznie od 1991 roku odbywają się tu międzynarodowe zawody w tej dyscyplinie.

Piękne okolice Łeby oraz liczne szlaki turystyczne zachęcają do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej.Główną atrakcją są „ruchome wydmy” znajdujące się na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Wydmy te przemieszczają się kilka metrów w ciągu roku. Na terenie Parku znajdują się jeziora Sarbsko i Łebsko, będące ostoją licznych gatunków ptactwa wodnego. Okoliczne mokradła i wydmy ze swoją unikalną roślinnością i mikroklimatem należą do światowego rezerwatu biosfery.

Leżąca na południowo-zachodnim brzegiem jeziora Łebsko wieś Kluki jest ośrodkiem kultury słowiańskiej. Znajduje się tu Skansen Słowińców i Muzeum Etnograficzne.Przez okres całego roku organizujemy:wczasy indywidualne,pobyty weekendowe. Pensjonat nie prowadzi wyżywienia.

Do dyspozycji Gości ogólnie dostępne miejsce do przygotowania posiłków. Na terenie pensjonatu znajduje się bezpłatny, dozorowany parking, miejsce zabaw dla dzieci. Posiadamy również wypożyczalnię rowerów oraz solarium.Rezerwację telefoniczną lub internetową należy potwierdzić zaliczką w wysokości, za dwie doby.

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Pensjonat Głan

Kościuszki 51A

84-360 Łeba

Tel.: 598661813

Tel. kom.: 602716793

www.glan.ta.pl

www.pensjonat-glan.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania