Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Pensjonat Malwa

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 80 zł / osobę

Świeradów-Zdrój / Pensjonaty

Czecha 2, 59-850 Świeradów-Zdrój

Oferta

Pensjonat "MALWA" położony jest w jedynym w swoim rodzaju miejscu Świeradowa Zdroju, wspaniałego i przez wielu gości z różnych krajów słusznie wysoce cenionego kurortu.

W ciągu kilku minut spokojnego spaceru dotrzecie Państwo z naszego pensjonatu do centrum miasta z Parkiem Zdrojowym i słynnym Domem Zdrojowym, w którego najdłuższej hali spacerowej Dolnego Śląska (z drzewa modrzewiowego, o długości 80m) można w spokoju wypić łyk leczniczej wody radonowej.

Nasz pensjonat położony jest przy tym poza drogami najbardziej uczęszczanymi przez przechodniów, co gwarantuje ciszę i spokój. Pensjonat leży na parceli o wielkości ok. 7500 m2, co daje poczucie wolności i przestrzeni. Z łąki przed budynkiem macie Państwo wspaniały widok na pięknie zalesioną Sępią Górę.

Oferujemy naszym gościom pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe o standardowym wyposażeniu. Każdy pokój posiada własną toaletę z natryskiem oraz telewizor i radio.

Wszystkie Państwa życzenia
spełni miła i profesjonalna obsługa pensjonatu, z którą będziecie Państwo mogli porozumieć się także w języku angielskim, niemieckim i włoskim.

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Pensjonat Malwa

Czecha 2

59-850 Świeradów-Zdrój

Tel.: (75) 781-66-30

www.pensjonat-malwa.pl

www.pensjonat-malwa.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania