Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Pensjonat Zapiecek

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 240 zł / pokój

Świeradów-Zdrój / Pensjonaty

11 Listopada 15, 59-850 Świeradów-Zdrój

Oferta

Rezydencja - Pensjonat "Zapiecek" jest całkowicie nowo wybudowanym obiektem. Otwarcie obiektu nastąpiło w kwietniu 2009. Położony w niepowtarzalnym miejscu miasta Świeradów Zdrój. Miasto uznawane jest przez gości polskich oraz zagranicznych za zarówno cenny zdrowotnie, jak i jeden z ważniejszych kurortów wypoczynkowych Dolnego Śląska. Położenie obiektu pozwala na łatwy dojazd w każdych warunkach pogodowych. Możliwa jest także szybka komunikacja z sąsiednimi miastami również w Czechach i Niemczech.

Rezydencja - Pensjonat "Zapiecek" zajmuje działkę o powierzchni około 8000 m2 co daje poczucie dużej przestrzeni. Część działki zajmuje skarpa pokryta bujną zielenią. Latem pozwala ona na spacery, a dzieciom daje dodatkową frajdę biegania pomiędzy drzewami. W okresie zimowym skarpa przemienia się w tzw. "Oślą Górkę", idealne miejsce na zjazd sankami. Powstaje duży i przestrzenny plac zabaw, oddzielony bramą od części parkingowej, co daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa naszym pociechom.

Nasz pensjonat otoczony jest z każdej strony pasmem Gór Izerskich. Szczyty górskie takie jak "Sępia Góra" (829m) , "Zajęcznik" (595m) lub "Stóg Izerski " (1107m) stanowią doskonałą bazę do pieszych wycieczek, wypadów rowerowych, zjazdów na nartach, sankach lub snowboardzie.

 

Wyposażenie obiektu

Internet

WiFi na terenie obiektu WiFi w pokojach Internet kablowy w pokojach

RTV / AGD

Radio TV Żelazko, deska do prasowania

Dla dzieci

Plac zabaw

Dla biznesu

Sala konferencyjna

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Pensjonat Zapiecek

11 Listopada 15

59-850 Świeradów-Zdrój

Tel.: (75) 789 93 65

Tel. kom.: 668 308 538

pensjonatzapiecek.pl

www.pensjonatzapiecek.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania