Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Dom Wypoczynkowy Piwowar

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 30 zł / osobę

Świeradów-Zdrój / Ośrodki szkoleniowo-wypoczynkowe

Czecha 3A, 59-850 Świeradów-Zdrój

Oferta

Serdecznie zapraszamy do naszego domu wczasowego, doskonałej bazy noclegowej dla turystów indywidualnych grup zorganizowanych, koloni, zimowisk, zielonych szkół i wycieczek.

DW Piwowar znajduje się w miejscowości Świeradów Zdrój, położony jest na wysokości ok. 550 m n.p.m. Rozciąga się tu wspaniały widok na malowniczą okolicę, zachęcający zarówno do czynnego wypoczynku, jak i błogiego leniuchowania na nasłonecznionych tarasach.

Świeradów Zdrój to jedno z najstarszych uzdrowisk na Dolnym Śląsku. Leczy się tu choroby narządu ruchu, reumatyczne, krążenia i kobiece, a sława tutejszych źródeł mineralnych datuje się już od XIV w.

DW Piwowar położony jest w cichym miejscu, z dala od natłoku wczasowiczów i miejskiego zgiełku, zapewniającym spokój i wypoczynek. Dysponujemy 28 miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3, 4 osobowych, do wyboru, z pełnym węzłem sanitarnym lub z umywalkami i węzłem sanitarnym na korytarzu. Zapewniamy do dyspozycji naszych gości bezpłatny, ogrodzony parking, w pełni wyposażoną kuchnię gdzie można przygotować śniadania i kolacje, grilla ogrodowego oraz gry zręcznościowe.

Świeradów Zdrój jest doskonałą bazą wypadową dla miłośników górskich wycieczek i białego szaleństwa. W naszym bliskim sąsiedztwie znajduje się Szklarska Poręba (17 km), Jakuszyce (Harachov) (26 km), a od granicy z Czechami dzieli nas zaledwie 10 km.

Dla nas każdy gość jest wyjątkowy, a jego zadowolenie z udanego wypoczynku to nasza największa satysfakcja.

Wyposażenie obiektu

Infrastruktura sanitarna

Pokoje z łazienką

Inne udogodnienia

Grill

Samochód

Parking niestrzeżony

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Dom Wypoczynkowy Piwowar

Czecha 3A

59-850 Świeradów-Zdrój

Tel.: (75) 781-66-03

Tel. kom.: 605 418 966

www.piwowar.and.pl

www.piwowar.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania