Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Dom Gościnny Pod Fiołkami

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 30 zł / osobę

Jarosławiec / Pokoje do wynajęcia

Fiołkowa 5, 76-107 Jarosławiec

Oferta

Witamy Państwa serdecznie na stronie Domu Gościnnego Pod Fiołkami.

Wynajmem pokoi zajmujemy się od 4 lat. Oferujemy Państwu wypoczynek w komfortowych warunkach i miłej atmosferze, z dala od centrum i miejskiego hałasu.Nasz dom gościnny znajduje się nieopodal morza, gdzie w okresie letnim mogą Państwo zażywać kąpieli morskich lub spacerować nadmorskimi, pięknymi plażami.Miasto także oferuje swoim gościom wiele ciekawych atrakcji. Jesteśmy przekonani, że nie będą się Państwo nudzić w trakcie pobytu w Jarosławcu.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy 26 pokoi, w tym:14 pokoi 2-osobowych z TV i łazienką,10 pokoi 3-osobowych z TV i łazienką,2 pokoje 4-osobowe,apartament z kominkiem.Każdy pokój gościnny posiada pełny węzeł sanitarny i telewizor. Istnieje możliwość przystawki za dopłatą.Oferujemy całodzienne wyżywienie lub poszczególne posiłki z naszej stołówki. Drink bar mieści się na parterze.

Dom Gościnny Pod Fiołkami zaprasza gości przez cały rok. Po sezonie letnim organizujemy sympozja, zielone szkoły i inne imprezy okolicznościowe: wesela, chrzciny, imprezy integracyjne. Posiadamy odpowiednio przystoswoane sale bankietowe, w których może się zmieścić kilkadziesiąt osób.

Do dyspozycji gości na terenie ośrodka znajdują się:parking,plac zabaw,bar z TV,stołówka,ogólnodostępny cooler z wysoko uzdatnianą wodą schłodzoną i wrzątkiem.

Nasz dom ma doskonałe położenie. Od nas blisko jest do morza, sklepów i barów. Dzięki tak świetnej lokalizacji nie muszą Państwo tracić czasu na długie dojazdy. Niżej podajemy kilka orientacyjnych odległości:do morza - 350 m, centrum, sklepy, bary, poczta - 400 m, apteka - 300 m, latarnia morska - 100 m, jazda konno - 400 m, Park Wodny Jan w Darłówku - 19 km.

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Dom Gościnny Pod Fiołkami

Fiołkowa 5

76-107 Jarosławiec

Tel.: 598109814

Tel. kom.: 507040161

www.wynajempokoijaroslawiec.pl

www.podfiolkami-jaroslawiec.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania