Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Posejdon

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 100 zł / pokój

Jarosławiec / Pensjonaty

Konwaliowa 12, 76-107 Jarosławiec

Oferta

Pierwszy sezon rozpoczynamy w 2012 roku. Obiekt położony jest w południowej części Jarosławca. Pas brzegowy morza znajduje się w odległości 350 metrów od naszej zacisznej posesji. Obiekt nasz położony jest w spokojnej części Jarosławca co gwarantuje całkowity spokój i ucieczkę od codziennego zgiełku.

Dodatkowym atutem jest prawie bezpośrednie sąsiedztwo z nowym kościołem jak również usytuowanie aquaparku w prostej lini 300 metrów na wschód. Park ten posiada powierzchnie lustra wody ok. 1500 m?. Kompleks znajduje się pod gołym niebem i czynny jest od maja do września. W aquaparku są trzy baseny. Godna uwagi

również przystań morska z możliwością wypłynięcia w morze kutrem rybackim.Naszym gościom oferujemy pokoje dwuosobowe z podwójnym łóżkiem (160 x 200), łazienką i z możliwością dostawiena turystycznego łóżeczka dziecinnego (60 x 140). Każdy pokój wyposażony jest w lodówkę i TV. Na parterze znajduje się apartament czteroosobowy z aneksem kuchennym oraz łazienką z której mogą korzystać osoby niepełnosprawne. Apartament ok. 35 m?. Dodatkowo na parterze dostepna jest jadalnia (ok. 45 m?) służąca wszystkim gościom do przygotowania śniadań czy kolacji.W pokojach naszych obowiązuje zakaz palenia tytoniu, który niedotyczy tarasu. Dysponujemy również parkingiem oraz stanowiskiem grilowym.

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Posejdon

Konwaliowa 12

76-107 Jarosławiec

Tel. kom.: 538322003

www.posejdonjaroslawiec.com

www.posejdon-jaroslawiec.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania