Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Ranczo Mustafa

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 100 zł / osobę

Bobolin / Agroturystyka

Bobolin 2,Bobolin 76-156 Dąbki

Oferta

anczo Mustafa to ekskluzywne warunki wypoczynku, komfortowa baza do nauki i pracy, a przede wszystkim dzika przyroda i mikroklimat.

Mamy nadzieję, że wizyta na naszych stronach pomoże Państwu w podjęciu decyzji o spędzeniu swojego wolnego czasu właśnie w naszym ośrodku agroturystycznym.

Nasza propozycja wypoczynku znakomicie łączy w sobie ofertę dla osób poszukujących ciekawej agroturystyki, możliwości spędzenia wczasów w siodle i wczasów rodzinnych z dziećmi nad morzem.

Oprócz możliwości interesującego wypoczynku nad morzem, organizujemy imprezy okolicznościowe, takie jak wesela, przyjęcia, imprezy urodzinowe, itd. W gościnnych progach Ranczo, imporezy te zawsze nabierają wyjątkowego klimatu.

Ranczo Mustafa to idealny wypoczynek w idealnych warunkach. Niezależnie od pogody znajdą tu Państwo komfort wypoczynku i odnajdą spokój od zgiełku życia codziennego.

Dysponujemy pokojami jedno i dwu-osobowymi, a także pokojami rodzinnymi: 3 lub 4-osobowe. Ranczo Mustafa to też apartamenty 3 lub 4-osobowe. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, TVSat.

Pokoje gościnne na Ranczo Mustafa są jasne i przestronne. Urządzone są w sposób, który sprawia, że przyjemnie jest wrócić do nich, odpocząć po kapieli słonecznej.

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Ranczo Mustafa

Bobolin 2

Bobolin

76-156 Dąbki

Tel.: 943148666

Tel. kom.: 605296866

www.ranczomustafa.pl

www.ranczomustafa.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania