Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Pokoje U Basi

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 35 zł / osobę

Wilkasy / Pokoje do wynajęcia

Spacerowa 24,Wilkasy 11-500 Giżycko

Oferta

Zapraszamy na wypoczynek do Wilkas koło Giżycka!

Do Państwa dyspozycji posiadamy pokoje w domku jednorodzinnym z oddzielnym wejściem. Na piętrze znajdują się trzy pokoje , łazienka i kuchnia.


Pokój 2 osobowy posiada jedno duże łóżko .Cena pokoju 70 zł za dobę. Drugi pokój 3-osobowy.Cena pokoju 105zł za dobę . W tym pokoju jest łóżko pojedyncze i podwójny tapczan . Następny pokój wieloosobowy . Znajdują się w nim trzy podwójne tapczany. Cena za 4 osoby 140zł , każda dodatkowa osoba dopłata 20 zł . W każdym pokoju telewizor i dostęp do internetu . Łazienka wspólna obok kuchni , która jest do dyspozycji gości . Kuchnia w pełni wyposażona.


Z piętra wchodzi się na apartament na poddaszu.Cena apartamentu uzależniona od ilości osób. W jednym pomieszczeniu znajduje się duże małżeńskie łoże , w drugim stoją dwa rozkładane tapczany. Oba te pomieszczenia tworzą przestrzeń otwartą . Apartament posiada swoją łazienkę.
Cena 160 zł za dobę od 4 osób, każda dodatkowa osoba dopłaca 20 zł.


Do dyspozycji Państwa jest również apartament na parterze z niezależnym wejściem od pozostałej części mieszkalnej . Apartament ten składa się z sypialni zamykanej od pozostałej części , salonu połączonego z jadalnią i kuchnią .Całość tworzy przestrzeń otwartą . Łazienka z kabiną i wanną. Cena uzależniona od ilości osób , dla 4 osób 250 zł za dobę .Istnieje możliwość dostawki,wtedy każda osoba dopłaca 25 zł. . W ogrodzie pergola z której można korzystać podczas wypoczynku .

Dom położony jest 600m od plaży gminnej nad jeziorem Niegocin i 150 m od lasu.
Za rezerwację pobieramy 30 % zaliczki.

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Pokoje U Basi

Spacerowa 24

Wilkasy

11-500 Giżycko

Tel. kom.: 516141964

www.basia5.123.pl

www.ubasi.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania