Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

U Moniki

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 30 zł / osobę

Zakopane / Pokoje do wynajęcia

Chłabówka 9A, 34-500 Zakopane

Oferta

Zapraszamy Państwa do nowootwartego, całorocznego, naszego Domu w Zakopanem.

Pokoje Gościnne "U Moniki" oferują Państwu spokojny i wygodny wypoczynek na osiedlu Chłabówka Górna, malowniczej i urokliwej dzielnicy Zakopanego, usytuowanej u wylotu miasta, w kierunku Morskiego Oka, wśród pięknych krajobrazów Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Niewątpliwą zaletą naszego obiektu jest wspaniałe jego usytuowanie.

Ośrodek położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, co stanowi wspaniałą bazę wypadową do górskich wycieczek.

W odległości ok. 200 m. od naszego ośrodka znajduje się obowiązkowe miejsce na trasie zwiedzania Zakopanego, którym jest zabytkowa Kaplica na Jaszczurówce zaprojektowana przez Stanisława Witkiewicza, twórcę „stylu zakopiańskiego” terminu powszechnie kojarzącego się z architekturą Podhala.

Na turystów wypoczywających u nas zimą czeka oddalony ok. 1 km od naszego ośrodka nowoczesny Kompleks Narciarski „NOSAL” oferujący trasy narciarskie o różnym stopniu trudności, gdzie białemu szaleństwu oddać się mogą całe rodziny.

Nasz obiekt usytuowany jest ok. 3 km od centrum Zakopanego, więc jest to odległość zachęcająca do spacerów naszych Gości po tym urokliwym mieście. W takiej samej odległości znajduje się nowoczesny AQUAPARK, usytuowany w centrum Zakopanego.

Naprzeciw naszego domu znajduje się Restauracja oraz przystanek autobusowy, z którego można dostać się do centrum Zakopanego, do Morskiego Oka oraz na dolną stację Kolei Linowej Na Kasprowy Wierch.

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

U Moniki

Chłabówka 9A

34-500 Zakopane

Tel.: (18) 541 60 04

Tel. kom.: 664 234 422

www.umoniki-zakopane.pl

www.umoniki.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania