Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Wczasy w Jarosławcu

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 35 zł / osobę

Jarosławiec / Pensjonaty

Chabrowa 15, 76-107 Jarosławiec

Oferta

Nasz budynek jest położony 650 metrów od szerokiej i piaszczystej plaży. W otoczeniu domu jest cicho, spokojnie oraz zielono co sprzyja wakacyjnemu odpoczynkowi.Mamy Państwu do zaoferowania piękne pokoje 1, 2, 3 oraz 4 osobowe z oddzielnymi łazienkami. W każdym z pokoi znajduje się TV oraz czajnik elektrycznz.Oferujemy dobrze wyposażoną kuchnią. W kuchni znajdują się dwie duże lodówki, kuchnia gazowa oraz mikrofalowa, szklanki, kubki, sztućce i talerze.Witamy serdecznie na naszej stronie. Mamy Państwu do zaoferowania piękne pokoje 1, 2, 3 oraz 4 osobowe z oddzielnymi łazienkami oraz ogólnodostępną, dobrze wyposażoną kuchnią. W kuchni znajdują się:dwie duże lodówki,kuchnia gazowa oraz mikrofalowa,szafki z numerami przyporządkowanymi do każdego pokoju, w których znajdują się szklanki, kubki, sztućce i talerze.W każdym z pokoi znajduje się TV oraz czajnik elektryczny.Nasz budynek jest położony 650 metrów od szerokiej i piaszczystej plaży. W otoczeniu domu jest cicho, spokojnie oraz zielono co sprzyja wakacyjnemu odpoczynkowi.Na terenie posesji znajduje się huśtawka, trampolina dla dzieci oraz zakątek, w którym można zrobić grilla lub wypić herbatę.

Do dyspozycji wczasowiczów posiadamy sprzęt plażowy: parawany oraz koce, które wchodzą w wyposażenie każdego pokoju.Wszystkim gościom zapewniamy bezpłatne parkowanie samochodów na terenie posesji.Mamy nadzieję, że pobyt u nas będzie wspaniałą okazją do regeneracji sił i pełnego relaksu.Zapraszamy.

W niedzielę 5 maja 2013 roku w OWK Marysieńka po zimnej wiośnie spotkaliśmy się po raz kolejny w celu integracji mieszkańców wsi.W programie przewidziano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Był pokaz kulinarny Pana Irka- Szefa Kuchni z Marysieńki, mega piaskownica dla maluszków, wspólne śpiewanie szant i tańce .Ogromną atrakcją był dzik pieczony nad ogniem .Wszyscy przynieśli ze sobą wiktuały , kiełbaski, swojego wypieku pieczywo , własnej roboty nalewki, każdej z tych specjalności można było spróbować wpłacając symboliczną złotówkę.Piknik zakończył się występami karaoke, i potańcówką na „dechach” .

Mamy nadzieję,że da to początek corocznym imprezom.Galerię zdjęciową oraz filmik z przebiegu imprezy można znaleźć na portalu Jarosławca-www.jaroslawiec.com oraz na profilu Jarosławca na facebooku.

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Wczasy w Jarosławcu

Chabrowa 15

76-107 Jarosławiec

Tel. kom.: 600798664

www.wczasywjaroslawcu.pl

www.wczasy-wjaroslawcu-ujakurlop-pl.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania