Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Willa Halka

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 60 zł / osobę

Zakopane / Wille

Strążyska 27B, 34-500 Zakopane

Oferta

Willa Halka Zakopane - pokoje gościnne w centrum!

Zakopane oferuje wiele pokoi gościnnych dla turystów z kraju i zza granicy. Nasz kompleks willa Halka i willa Halszka, położony jest niemal w centrum tego urokliwego kurortu. Wystarczy piętnastominutowy spacer pieszo, aby znaleźć się na najbardziej reprezentacyjnej ulicy, jaką są zakopiańskie Krupówki. Zapewniamy komfortowe i przytulne pokoje gościnne dla każdego, kto pragnie zaznać wypoczynku w sercu polskich gór.

Oferujemy wolne pokoje stylowo i komfortowo urządzone, gwarantujące doskonałe warunki do wypoczynku po emocjonującym dniu spędzonym na pieszych wycieczkach lub góralskiej biesiadzie. Dysponujemy wolnymi pokojami dla 2, 3 oraz 4 osób. Proponujemy także apartamenty, które są w stanie ugościć nawet 6 osób, zapewniając każdemu komfortowy nocleg. Prezentujemy także regionalne pokoje gościnne, urządzone z tradycyjną, góralską charyzmą, wzbogacone lokalnymi ozdobami, co pozwala gościom poczuć unikalny klimat, jaki panuje w miejscowości Zakopane.

Informację o tym, czy posiadamy wolne pokoje w planowanym przez Państwa terminie, możecie uzyskać poprzez kontakt telefoniczny oraz mailowy.

 

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Willa Halka

Strążyska 27B

34-500 Zakopane

Tel.: (18) 201 21 21

Tel. kom.: 663 772 739

www.halka.zakopane.pl

www.willahalka.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania