Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Willa Jan

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 130 zł / osobę

Zakopane / Apartamenty

Ubocz 3B, 34-500 Zakopane

Oferta

Serdecznie zapraszamy do luksusowego kompleksu Jan w Zakopanem.

Luksusowe obiekty z przepięknym widokiem na całą panoramę Tatr i dolinę Zakopanego zapewniają idealne położenie, umożliwiające wspaniałe spacery dolinami, wycieczki górskie i uprawianie narciarstwa. Gwarantujemy dogodny i szybki dostęp do wszystkich atrakcji rejonu.

Obiekty zlokalizowane są 200 m od najnowocześniejszego w Polsce gondolowego wyciągu narciarskiego na Polanie Szymoszkowej, obok hotelu Kasprowy, 500 m od kolei na Gubałówkę i 150 m od stawu geotermalnego, który w lecie daje możliwość kąpieli wodnych i słonecznych z jednoczesnym podziwianiem całej przyrody tatrzańskiej z jej najwspanialszą różnorodnością. Do Krupówek (najsłynniejszego polskiego deptaku) 7-9 minut spacerem, drogą wśród zapachów i barw tatrzańskich. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się również 2 karczmy regionalne.

Do dyspozycji naszych miłych gości oddajemy piękny dom, wybudowany w 2004 roku, zapewniający domową atmosferę, jak również otwarty w grudniu 2009 roku nowy budynek z 19 pokojami deLux, luksusowo urządzony i wyposażony.

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Willa Jan

Ubocz 3B

34-500 Zakopane

Tel.: (18) 201 42 07

Tel. kom.: 602 512 008

www.apartamenty-jan.com.pl

www.willajan.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania