Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Ośrodek Wypoczynkowy Za Wydmą

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 30 zł / osobę

Jarosławiec / Ośrodki wczasowe

Uzdrowiskowa 11, 76-107 Jarosławiec

Oferta

JAROSŁAWIEC – małe, spokojne letnisko położone na wybrzeżu środkowym, między Ustką a Darłowem. Unikalne walory klimatyczne oraz krajobrazowe, bogactwo sosnowych lasów i nadmorski klif stwarzają idealne warunki dla przyjemnego wypoczynku. Atrakcją miejscowości jest latarnia morska wznosząca się na wysokość 33,3 m. Warto wybrać się do Słowińskiego Parku Narodowego, aby zobaczyć ruchome wydmy.

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "ZA WYDMĄ" położony jest 400 m od morza, na ogrodzonej posesji, w pobliżu przystani żeglarskiej i rybackiej. OW „Za Wydmą” to doskonałe miejsce na wczasy wypoczynkowe, wczasy lecznicze, wczasy profilaktyczne, pobyty weekendowe, zielone szkoły, pobyty integracyjne oraz inne formy wypoczynku. W sąsiednim ośrodku „Panorama” znajduje się Aquapark.

ZAKWATEROWANIE: Ośrodek posiada 180 miejsc noclegowych:• Pokoje 2-, 3-osobowe z balkonem. Każdy pokój wyposażony jest w leżaki i wiatrochron.• Pokoje o podwyższonym standardzie 2-3-osobowe i apartamenty zewnętrzne 3-4-osobowe.Pokoje składają się z 2 pokoi: jeden z podwójnym łóżkiem, drugi z sofą lub wersalką. Wyposażone są w lodówkę, leżaki i wiatrochron.Do dyspozycji gości:jadalnia,kawiarnia,własna baza zabiegowa: masaże, diadynamik, ultradźwięki, okłady borowinowe, hydromasaż, sollux, inhalacje, aquavibron (realizowana w ramach pobytów leczniczych przy liczbie minimum 20 osób korzystających z rehabilitacji),salka do ćwiczeń (bieżnia, drabinki, rowerek),bilard, tenis stołowy, piłkarzyki,plac zabaw dla dzieci (oddany w 2011r),boisko do piłki koszykowej i siatkówki plażowej,wypożyczalnia rowerów turystycznych,krąg ogniskowy,parking bezpłatny, ogrodzony, niestrzeżony, oświetlony,bezprzewodowy internet dostępny w hollu recepcyjnym.Warto zobaczyć:Latarnia morska, 33 m wysokości, widoczna z odległości 16 mil morskich.Port morski w Ustce (ok. 30 km)Słowiński Park Narodowy z unikalnymi ruchomymi wydmami Dojazd:PKP do Sławna, dalej autobusem komunikacji lokalnej do Jarosławca. Ośrodek znajduje się około 300 m od przystanku.Samochodem: do Sławna, dalej drogą nr 205 w kierunku Darłowa. Po ok. 6 km oznakowany zjazd w prawo przez Kanin, Naćmierz i Jezierzany do Jarosławca. Ośrodek znajduje się po lewej stronie, 200 m od drogi (przed latarnią morską).

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Ośrodek Wypoczynkowy Za Wydmą

Uzdrowiskowa 11

76-107 Jarosławiec

Tel. kom.: 598109484

www.zawydma.nat.pl

www.za-wydma.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania