Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Zapiecek

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 30 zł / osobę

Świeradów-Zdrój / Pensjonaty

11 listopada 15, 59-850 Świeradów-Zdrój

Oferta

Pensjonat "Zapiecek" jest całkowicie nowo wybudowanym obiektem. Otwarcie obiektu nastąpiło w kwietniu 2009. Położony w niepowtarzalnym miejscu miasta Świeradów Zdrój. Miasto uznawane jest przez gości polskich oraz zagranicznych za zarówno cenny zdrowotnie, jak i jeden z ważniejszych kurortów wypoczynkowych Dolnego Śląska. Położenie obiektu pozwala na łatwy dojazd w każdych warunkach pogodowych. Możliwa jest także szybka komunikacja z sąsiednimi miastami również w Czechach i Niemczech.

Pensjonat "Zapiecek" zajmuje działkę o powierzchni około 8000 m2
co daje poczucie dużej przestrzeni. Część działki zajmuje skarpa pokryta bujną zielenią. Latem pozwala ona na spacery, a dzieciom daje dodatkową frajdę biegania pomiędzy drzewami. W okresie zimowym skarpa przemienia się w tzw. "Oślą Górkę", idealne miejsce na zjazd sankami. Powstaje duży i przestrzenny plac zabaw, oddzielony bramą od części parkingowej, co daje dodatkowe poczucie bezpieczeństwa naszym pociechom.

Nasz pensjonat otoczony jest z każdej strony pasmem Gór Izerskich. Szczyty górskie takie jak "Sępia Góra" (829m) , "Zajęcznik" (595m) lub "Stóg Izerski " (1107m) stanowią doskonałą bazę do pieszych wycieczek, wypadów rowerowych, zjazdów na nartach, sankach lub snowboardzie.

Zapraszamy do Pensjonatu położonego w górach Izerskich na Ferie w górach, Wczasy w górach, Wielkanoc w górach, Majówkę w górach, Noclegi Świeradów Zdrój, Świeradów Noclegi, Pokoje Świeradów Zdrój, Hotele Świeradów Zdrój, Trasy rowerowe w górach, Święta Bożego Narodzenia w Świeradowie Zdrój, Spa Świeradów Zdrój, Sylwester w górach.

 
  

Wyposażenie obiektu

RTV / AGD

TV Żelazko, deska do prasowania

Infrastruktura sanitarna

Pokoje z łazienką Ręczniki dla gości

Sport / SPA

Jacuzzi

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Zapiecek

11 listopada 15

59-850 Świeradów-Zdrój

Tel.: (75) 789-93-65

www.pensjonatzapiecek.pl

www.zapiecek.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania