Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Dom Gościnny Zenit

Średnia ocena: 0.00 /10 (0 opinii)

Cena od 30 zł / osobę

Darłowo / Pokoje do wynajęcia

Morska 70, 76-150 Darłowo

Oferta

Serdecznie zapraszamy na wczasy do Darłowa - pięknego nadmorskiego miasta z bogatą historią, cudownym mikroklimatem, który sprawia, że Darłowo jest idealnym miejscem na spędzenie urlopu.
Nasz dom gościnny położony jest w spokojnej dzielnicy wśród pięknej zieleni. Nasze pokoje są przytulne i komfortowe. Przy naszym domu biegnie alejka ze ścieżką rowerową prowadzące nad samą plażę do dzielnicy Darłowa - Darłówka Wschodniego. 

Oferujemy Państwu pokoje dwu, trzy i czteroosobowe z własnymi łazienkami i TV. Trzy pokoje posiadają własne aneksy kuchenne a pozostałe trzy mają do dyspozycji przestronną, doskonale wyposażoną kuchnię. Na piętrze znajduje się dwupokojowe studio dla trzech osób z lazienką i kuchnią.
Dbając o dobry wypoczynek na plaży, przygotowaliśmy dla państwa parawany plażowe .
Za naszym domem znajduje się wielki i piękny ogród, na terenie którego znajdują się: huśtawka dla dzieci i dorosłych, ławy, stoliki z krzesełkami oraz jeden duży parasol. 
W naszym ogrodzie można bez ograniczeń zażywać kąpieli słonecznych.
Cały teren posiadłości jest ogrodzony. Nasi goście mogą parkować samochody na terenie posesji, która na noc jest zamykana.

To wszystko oferujemy w bardzo przystępnych cenach . Dodatkowo za niewielką dopłatą serwujemy naszym gościom smaczne śniadania.
Obsługa domu gościnnego rozmawia dodatkowo w języku niemieckim i angielskim.

Mapa

Zapytaj o wolne terminy

: do
Nieczytelny obrazek?

( pola wymagane)

Dane kontaktowe

Dom Gościnny Zenit

Morska 70

76-150 Darłowo

Tel.: 943142730

www.zenit-darlowo.pl

www.zenit-darlowo.ujakurlop.pl

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania