Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Aplikacje mobilne UjakUrlop i UjakUrlop AR

Ściągnij aplikację UjakUrlop i znajdź obiekty noclegowe! Potrzebujesz pokoju na dzisiejszą noc? Koniec z szukaniem kwatery "w ciemno". Wyszukaj na mapie obiekty w okolicy, przeczytaj opisy, zobacz zdjęcia, ceny i zarezerwuj nocleg!

 

Aplikacja mobilna UjakUrlop pozwala wyszukiwać obiekty noclegowe w okolicy, w której znajduje się użytkownik, wykorzystując do tego celu jego pozycję GPS. Możliwe jest również przeszukiwanie bazy obiektów noclegowych dla różnych miejsc w Polsce. Wystarczy wpisać nazwę miejscowości w pasek wyszukiwania lub wybrać z listy sugerowanych, po wpisaniu pierwszych liter. Użytkownik może przeglądać wyszukane oferty bezpośrednio na mapie lub wyświetlić je w postaci listy. W obu przypadkach po kliknięciu na wybrany obiekt, otworzy się jego strona w serwisie zawierająca szczegółowy opis, zdjęcia, ceny i dane kontaktowe. Dodatkowo istnieje możliwość ustawienia promienia przeszukiwania w km i zmiany języka na niemiecki.

 

Aplikacja Mobilna UjakUrlop

 

Aplikacja mobilna UjakUrlop - znajdź dobry nocleg w okolicy     Aplikacja mobilna UjakUrlop - szukaj noclegu w okolicy

 

 

Absolutna innowacja! Wypróbuj i przekonaj się! Wykorzystaj aplikację mobilną UjakUrlop AR kiedy szukasz noclegu w danej miejscowości i nie masz pomysłu gdzie się udać. Nasz radar namierzy obiekty w okolicy i wyświetli pełne informacje na ich temat. Pomagamy znaleźć dobry nocleg!

 

Poszerzona rzeczywistość (augmented reality) to łączenie obrazu realnego świata z elementami wirtualnymi, wygenerowanymi komputerowo. AR pozwala na uzupełnienie postrzegania świata rzeczywistego o dodatkowe elementy. Mogą to być elementy czysto informacyjne jak również spełniające rolę marketingową i promocyjną. Używając smartfona, tabletu czy innego urządzenia mobilnego z kamerą możemy nałożyć na obraz rzeczywisty interaktywne elementy/warstwy.

 

Wykorzystując U jak Urlop AR w czasie spaceru, jazdy samochodem lub rowerem, nasza aplikacja wskaże użytkownikowi najbliższe w okolicy obiekty noclegowe portalu UjakUrlop.pl na ekranie smartfona lub tabletu!

 

Sama obsługa aplikacji jest bardzo prosta. Wystarczy pobrać ją i zainstalować na swoim urządzeniu z systemem Android lub Ios (w obu wersjach jest ona darmowa). Do prawidłowego działania niezbędne jest uruchomienie GPS. Aplikacja lokalizuje najbliższe obiekty noclegowe serwisu UjakUrlop.pl, niejako na zasadzie radaru, wyświetlając ich ikony na ekranie urządzenia. Wystarczy skierować telefon lub tablet w wybranym kierunku. Jeśli znajdują się tam pokoje, hostele, pensjonaty, itp. Z bazy naszego serwisu to zostaną one wyświetlone na ekranie. Po kliknięciu w wybrany obiekt, aplikacja przenosi nas do jego strony w serwisie, gdzie możemy zapoznać się ze szczegółami oferty, takimi jak: opis, zdjęcia, ceny i dane kontaktowe. Widoczna jest również odległość do interesującego nas miejsca noclegowego. Jednocześnie cały czas w lewym górnym rogu ekranu widoczny jest niewielki radar, który wyświetla aktualny zasięg wyszukiwania i obiekty w jego obrębie.

 

Aplikacja mobilna UjakUrlop AR

 

Aplikacja mobilna UjakUrlop AR - noclegi w okolicy

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania