Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Wizja

Wizja UjakUrlop

 

 1. Chcemy być serwisem pierwszego wyboru, jeśli chodzi o planowanie podróży po Polsce związanej z wypoczynkiem.
   
 2. Pragniemy stworzyć kompleksową bazę obiektów zakwaterowania w Polsce.
   
 3. Zamierzamy zapewnić naszym użytkownikom możliwość skorzystania z ofert rabatowych na noclegi, żywność i rozrywkę podczas wyjazdu wakacyjnego.
   
 4. Pomożemy dobrze wykorzystać wolny czas i środki finansowe w trakcie urlopu.
   
 5. Zostaniemy cenionymi promotorami turystyki krajowej wśród gości zagranicznych.
   
 6. Będziemy nowoczesną firmą dostarczającą innowacyjne e-usługi najwyższej jakości, co przełoży się na niezmiennie dobre wyniki finansowe i długotrwałe osiągnięcia.

 

UjakUrlop to innowacyjna firma na miarę XXI wieku. Chcemy dynamicznie zwiększać udziały w rynku, tak żeby w ciągu kilku lat stać się liderem branży. Wyznaczamy trendy i standardy rynkowe. Od samego początku działalności stawiamy na ludzi - nasz zespół składa się wyłącznie z profesjonalistów. Rozwój pracowników jest dla nas równie ważny jak rozwój firmy.

 

Zespół UjakUrlop działa z pasją i energią. Nieustannie myślimy o nowych rozwiązaniach, cały czas chcemy wyprzedzać konkurencję, zamiast kopiować pomysły innych. Kreatywne "burze mózgów" są stałą częścią każdego dnia naszej pracy, przez co sięgamy tam, gdzie inni nie mają odwagi spojrzeć.

 

Pomysł UjakUrlop zrodził się z pasji do turystyki i chęci sprostania oczekiwaniom właścicieli obiektów noclegowych, którzy oczekiwali czegoś więcej niż oferuje rynek.

 

 

Misja UjakUrlop

 

Z nami urlop przez 365 dni w roku

 

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania