Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

Zasady działania

Wynajmujesz apartamenty, pokoje, domki, camping? Zapewne w każdym tygodniu otrzymujesz co najmniej kilka propozycji zamieszczenia ogłoszeń w różnych serwisach noclegowych. Jesteś zniecierpliwiony, bo żaden z nich nie gwarantuje profesjonalnej prezentacji Twojego obiektu, a przede wszystkim pozyskania nowych klientów.

Nadchodzi kolejny sezon, a w Twoim obiekcie noclegowym znów pozostały wolne terminy?

 

Tracisz pomysły jak pozyskać nowych Gości?

 

Uważasz, że ze względu na niepewną sytuację gospodarczą to normalne, że ludzie w mniejszym stopniu decydują się na wyjazdy urlopowe?

 

Nieprawda! Wystarczy, że zastanowisz się przez chwilę nad najskuteczniejszym, Twoim zdaniem, obiektem w okolicy. Twój konkurent zawsze ma mnóstwo samochodów na swoim parkingu. Teraz Ty także masz na to szansę! Jedyną barierą jest skuteczna reklama. Temat, który wydaje się banalny, ale zastanów się: gdyby każdy wiedział jak to zrobić skutecznie, to wszyscy mieliby zawsze komplet klientów! Gwarantujemy, że gdy rozpoczniesz promocję Twojego obiektu na UjakUrlop.pl, to już nigdy nie będziesz chciał zrezygnować z naszych usług reklamowych. Dlaczego? Ponieważ rezygnacja z wpisu byłaby dla Ciebie stratą potencjalnych dochodów! Sprawdź nas!

 

Jeszcze dzisiaj dodaj Twój obiekt do naszego katalogu i zobacz ile korzyści to przyniesie Twojej działalności. Wiemy, że czas jest cenny, u nas dodanie obiektu do bazy trwa najwyżej 15 minut! Możesz również zgłosić obiekt telefonicznie. Każdego dnia pod numerem telefonu 506 439 763 czeka na Ciebie Twój indywidualny doradca.

 

Gwarantujemy setki odwiedzin Twojej strony i mnóstwo zapytań o noclegi, z jakiego powodu?

 1. Nasz serwis jest nowością na rynku, to nie jest zwykły katalog ofert, serwis został przygotowany przez najlepszych grafików, którzy pomyśleli o każdym detalu; dzięki jakości z każdym tygodniu będzie zyskiwał coraz wyższą pozycję w wyszukiwarce google pod najbardziej popularnymi frazami związanymi z wakacjami, wczasami i urlopem w każdym zakątku kraju: nad morzem, w górach, na Mazurach, nad jeziorem, w mieście.
 2. Przewidujemy rekordowe wydatki na kampanię reklamową, nie tylko w internecie:
  • dodatkowa kampania na płatnych pozycjach w wyszukiwarkach
  • linki sponsorowane
  • bilboardy w największych miejscowościach urlopowych
  • wyspy w centrach handlowych w dużych miastach
  • kolportaż ulotek w miastach
  • ogólnopolska reklama w radio i ogłoszenia prasowe
  • współpraca z gminami popularnymi turystycznie
  • własne stoisko na targach turystycznych
  • aktywne działania na portalach społecznościowych
  • eventy w popularnych miejscowościach turystycznych
  • oklejone auto reklamowe
 3. Wkrótce dostępna będzie również niemiecka wersja serwisu zapewniająca dotarcie do potencjalnych klientów spoza granic kraju

Sprawdź nas!

Mamy pewność, że żaden polski serwis turystyczny nie posiada takich innowacyjnych usług jak my! Nie wierzysz? Jeśli w jednym serwisie znajdziesz dokładnie takie same funkcjonalności jak u nas gwarantujemy, że ufundujemy dla Ciebie specjalną nagrodę niespodziankę!

 

Przygotowaliśmy możliwość skorzystania z dwóch pakietów reklamowych. Roczny abonament pakietu standard dostępny jest w cenie 29zł netto, a rozszerzony pakiet premium możesz nabyć w wyjątkowej cenie 74zł zamiast 299zł. Wyświetlanie ofert obiektów po wybraniu kryteriów wyszukiwania przez klienta odbywa się na zasadzie: w pierwszej kolejności VIP (specjalna, czasowa opcja za dodatkową dopłatą, dostępna tylko dla posiadaczy konta premium gwarantująca pierwsze bądź drugie miejsce na liście wyszukiwania w konkretnej kategorii lub miejscowości), następnie wszystkie oferty PREMIUM, a po nich oferty STANDARD. W ramach tego samego pakietu codziennie odbywa się rotacja ofert wg unikalnego algorytmu, więc każdy ma jednakowe szanse znaleźć się na czele w swojej grupie.

 

Oferty PREMIUM znajdują się na początku listy wyszukiwania, co rzecz jasna znacznie zwiększa skuteczność reklamy! W większości przypadków klient koncentruje się bowiem na przejrzeniu pierwszych stron na liście wyników.

 

Wszystkie pakiety posiadają tą samą, podstawową funkcjonalność dostępną w ramach PAKIETU STANDARD:

 • Wyjątkowa jakość graficzna oferty Twojego obiektu - serwis został stworzony przez najlepszych grafików, chcemy pozytywnie wyróżniać się na rynku i zadbaliśmy, by prezentacja Twojego obiektu wyglądała naprawdę atrakcyjnie!
 • Ogromne nakłady na promocję serwisu, docieramy do tysięcy potencjalnych klientów - dzięki różnym kanałom marketingowym (np. reklama w google, linki sponsorowane, billboardy, ogłoszenia prasowe, reklama bezpośrednia) zapewnimy, że Twoją ofertę w ciągu roku obejrzą tysiące potencjalnych klientów!
 • Formularz kontaktowy, dzięki któremu od razu otrzymasz zapytanie od potencjalnego klienta - otrzymujesz możliwość dodania opisu obiektu do 2000 znaków i umieszczenia do 5 zdjęć. Osoby zainteresowane przyjazdem do Ciebie mogą szybko wysłać Tobie informacje za pomocą formularza kontaktowego.
 • Ikonki prezentujące udogodnienia i oferowane usługi - za pomocą intuicyjnych ikonek będziesz mógł zaprezentować jakie usługi i udogodnienia posiada Twój obiekt.
 • Adres Twojej oferty: Nazwa_obiektu.ujakurlop.pl - od dziś Twoja oferta będzie mieć łatwy do zapamiętania adres w domenie UjakUrlop! Możesz wykorzystać go na wszystkich materiałach reklamowych.
 • Indywidualny Doradca do Twojej dyspozycji, który pomoże Tobie jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania związane z prezentacją oferty lub potrzebujesz pomocy przy dodawaniu obiektu. Możesz zgłosić obiekt także telefonicznie!
 • Obiekt zaznaczony na wirtualnej mapie Polski - Twoi goście nie będą moieli problemów z dotarciem do celu, dzięki dokładnej lokalizacji na mapie Polski.
 • Rozbudowany moduł statystyk wyświetlania Twojej oferty - dzięki systemowi zarządzania statystykami możesz na bieżąco weryfikować atrakcyjność Twojej oferty.
 • Galeria fotograficzna składająca się z 5 zdjęć,
 • Samodzielna edycja danych, opisów po zalogowaniu się na konto obiektu,
 • Możliwość samodzielnego dodawania i usuwania zdjęć przez panel administracyjny,
 • Pełne dane teleadresowe obiektu,
 • Link do indywidualnej strony internetowej obiektu,
 • Dowolny opis oferty obiektu, opis cen i rabatów, opis atrakcji własnych do 3000 znaków.

 

To wszystko już od 29zł netto? Nie wierzysz? Po prostu kliknij na przycisk "DODAJ OBIEKT" znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu i za kwadrans Twój obiekt będzie w naszej bazie!

 

 

PAKIET PREMIUM

Do wszystkich funkcjonalności pakietu STANDARD dokładamy wyjątkowe, innowacyjne na polskim rynku moduły:

 • Rozbudowana prezentacja oferty - cennik, galeria, opis każdego pokoju - będziesz miał nieograniczoną ilość znaków do wykorzystania w prezentacji, możliwość zamieszczenia osobnego opisu i zdjęć dla każdego rodzaju pomieszczeń, a szczegółowy cennik zostanie przygotowany w zalezności od okresów cenowych w ciągu roku!
 • Możliwość dodania oferty last minute - samodzielnie, nieograniczoną ilość razy w ciągu roku i bez dodatkowych opłat będziesz mógł dodać ofertę do sekcji last minute reklamowanej na stronie głównej serwisu. W ostatniej chwili Goście zrezygnowali z przyjazdu? Skorzystaj z szansy, złap klienta szukającego okazji i zapełnij ostatnie wolne pokoje!
 • Osobisty QR kod - Prawdziwy hit! Otrzymujesz interaktywny QR kod umożliwiający odczyt w smartfonie i automatyczne przekierowanie na stronę Twojego obiektu! Do wykorzystania także na innych materiałach reklamowych. Bądź na czasie!
 • Twój obiekt w aplikacji mobilnej - dzięki aplikacji mobilnej UjakUrlop turysta będący w okolicy zawsze zobaczy ofertę Twojego obiektu na ekranie smartfona. Nie bądź zdziwiony dodatkowymi klientami pukającymi do Twoich drzwi!
 • Spacer 3D - za pomocą specjalnego modułu, postępując zgodnie z instrukcją sam stworzysz fotografię panoramiczną w formie wirtualnego spaceru. Czy podniesie to atrakcyjność prezentacji Twojej oferty? Oczywiście, że tak!
 • Możliwość uzyskania specjalnego certyfikatu jakości - certyfikat jakości UjakUrlop to specjalny dyplom potwierdzający jakość świadczonych usług, którym będziesz mógł się pochwalić przed Twoimi gośćmi. Mogą go otrzymać tylko posiadacze pakietu premium, po pozytywnym przejściu etapu oceny obiektu przez pracowników serwisu.
 • Wyróżnienie na liście wyszukiwania, obiekt wyświetlany zawsze powyżej ofert standard - Obiekty premium są wyświetlane na liście wyszukiwania zawsze powyżej ofert standard i wyróżnione dodatkowym znacznikiem. Większość potencjalnych klientów koncentruje się na prezentacjach z pierwszych miejsc, zwiększ ilość odwiedzin na stronie!
 • Powiązanie z inteligentym formularzem - inteligentny formularz, to unikalne narzędzie serwisu UjakUrlop, które służy do podpowiedzi wyboru lokalizacji i oferty dla niezdecydowanych turystów. Wszystkie oferty premium znajdują się w bazie inteligentenego formularza.

 

Pamiętaj, oferty PREMIUM posiadają specjalne wyróżnienie kolorowym znacznikiem na liście wyszukiwania, a obiekt wyświetlany będzie zawsze powyżej ofert standard. Większość potencjalnych klientów koncentruje się na prezentacjach z pierwszych miejsc, zwiększ ilość odwiedzin na stronie!

 

Aktualna promocyjna cena pakietu PREMIUM to 74 zł za rok, zamiast 299zł!!! Nie czekaj, zamów już dziś!

 

 

PAKIET VIP

Oferta VIP jest czasowym rozszerzeniem pakietu PREMIUM i posiada te same funkcjonalności jeśli chodzi o prezentację reklamy. Jedyną różnicą jest gwarancja pierwszego bądź drugiego miejsca na liście wyszukiwania, wykupywana na konkretny okres i konkretną kategorię obiektu, bądź miejscowość. Możliwość skorzystania z VIP jest zarezerwowana dla posiadaczy konta PREMIUM.

 

Dajemy gwarancję zwrotu inwestycji! Przy promocyjnej cenie pakietu PREMIUM 74zł wystarczy pozyskanie jednego Gościa za pośrednictwem naszego serwisu, a zwrócą się koszty poniesione na reklamę. My jesteśmy pewni, że Twój zysk będzie znacznie większy!

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania