Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny

22 Międzynarodowe Targi Turystyki

25.11.2014

W dniach od 27 (czwartek) do 29 (sobota) listopada w Warszawie odbędzie się już 22 edycja międzynarodowych targów  turystyki. Co ciekawego będą mogli zobaczyć odwiedzający?

Jak co roku targi mają swój kraj partnerski, którym w tym roku jest uwielbiany przez Polaków Egipt. Państwo Faraonów zaprezentuje odwiedzającym swoją bogatą kulturę, zabytki, kuchnię, największe kurorty nadmorskie i wiele więcej innych atrakcji związanych z Egiptem. Kraj ma coraz więcej do zaoferowania turystom i z pewnością warto zobaczyć to podczas targów.

Lista państw i regionów, które będą prezentować się podczas targów jest naprawdę imponująca. Oprócz najbliższych sąsiadów Polski nie zabraknie również krajów bardziej odległych i egzotycznych, takich jak: Japonia, Indie, Meksyk, Dominikana, Sri Lanka, Malezja, Kuba, Tajlandia czy Turkmenistan. Wszystkie kraje i regiony będą chciały podczas targów przybliżyć odwiedzającym ich kulturę i zachęcić do odwiedzin. Nie zabraknie pokazów i konkursów z nagrodami.

Atrakcji czeka naprawdę sporo. Będzie można przejechać się fragmentem Wschodniego Szlaku Rowerowego, dzięki specjalnym okularom 3D. Odwiedzający będą mogli dzięki specjalnym symulatorom zagrać w golfa, czy pojeździć na snowboardzie. Dzieci z pewnością zainteresuje stoisko Laponii, gdzie każdy smyk będzie mógł napisać list bezpośrednio dostarczony do Świętego Mikołaja. Dodatkowo na uczestników targów czekają spotkania z podróżnikami i autorami książek podróżniczych.

Targi będą udostępnione dla wszystkich w piątek i sobotę. Koszt biletu to 10 zł (normalny) i 6 zł (ulgowy).

Więcej informacji na stronie organizatora: www. ttwarsaw.pl

Galeria zdjęć

22 Międzynarodowe Targi Turystyki

Dodaj komentarz

:
:
:
:
Maksymalny rozmiar pliku 2MB
 

( pola wymagane)

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania