Deutsch DE

Prosze wprowadzić kod weryfikacyjny

Popraw kod weryfikacyjny
Największe imprezy sylwestrowe w Polsce

Największe imprezy sylwestrowe w Polsce

29.12.2014

Nadchodzi sylwester, a wraz z nim większość staje przed corocznym dylematem, jak go spędzić. Szczęśliwcy wyjechali w góry lub nad morze, a reszta będzie bawić się na balach, zabawach, prywatkach, domówkach i innych imprezach. Dla wszystkich tych, którzy mają ochotę przywitać Nowy Rok pod gołym niebem wraz z tysiącami innych osób przygotowaliśmy zestawienie największych sylwestrowych imprez, które odbędą się w polskich miastach.

Na początek 3 imprezy, którymi współorganizatorami są największe stacje telewizyjne: Polsat, TVN i Telewizja Polska.

Sylwster z Polsatem – Gdynia, Skwer Kościuszki

Sylwester w Gdyni będzie nie lada gratką dla wszystkich miłośników rodzimej muzyki, bowiem ilość gwiazd jaka wystąpi tego wieczoru jest ogromna. Na scenie zobaczyć będzie można m. in. Kamila Bednarka, Enej, Anię Wyszkoni, Ewę Farną, Sylwię Grzeszczak, Mroza, Dodę, Krzysztofa Krawczyka i wielu innych. Oprócz tego trójmiejskiej publiczności zaprezentują się gwiazdy programu "Twoja twarz brzmi znajomo", którzy wykonają przeboje zagranicznych wykonawców. Publiczność przez cały czas w świetny nastrój będzie wprawiać DJ Adamus, a imprezę poprowadzą znani prezenterzy Polsatu. Scena specjalnie przygotowana na tegorocznego sylwestra liczyć będzie 2,5 tys. m kw! Wszyscy których zabraknie w Gdyni będą mogli śledzić zabawę na żywo w telewizji już od godz. 20.

Sylwester z "Dwójką" – Wrocław, Rynek

Nie mniejsze atrakcje czekają na tych, którzy będą witać nowy rok na Rynku we Wrocławiu. W trakcie tegorocznego sylwestra gwiazdy zabiorą widzów oraz słuchaczy w muzyczną podróż po całej Europie. A kto wystąpi? We Wrocławiu będzie można zobaczyć: Edytę Górniak, LemOn, Bajm, Perfect, Margaret, Donatana & Cleo, Patrycję Markowską, Afromental czy Piersi. Oprócz znanych już gwiazd posłuchać będzie można finalistów programu The Voice of Poland. Ale to nie wszystko. Imprezę uświetnią również zagraniczne gwiazdy: Drupi oraz Thomas Anders – lider zespołu Modern Talking. O szampańskie nastroje zadba dodatkowo Kabaret Skeczów Męczących, a dodatkowo będzie można zatańczyć zorbę, flamenco i inne narodowe tańce z Europy. Sylwester będzie transmitowany na żywo w TVP 2 od godziny 20:00.

Sylwester z TVN – Kraków, Rynek

Na krakowski Rynek zapraszają władze miasta oraz telewizja TVN. Gwiazdy, które zaprezentują się w sylwestrową noc to m. in. Agnieszka Chylińska, Grzegorz Hyży, Zakopower, Kayah, Maciej Maleńczuk i inni. Widowisko z pewnością zachwyci choreografią, o którą zadbał Agustin Egurrola. Imprezę poprowadzą telewizyjne gwiazdy: Marcin Prokop, Olivier Janiak, Patrycja Kazadi i Agnieszka Szulim. Jedyne czego zabraknie w tym roku to… fajerwerków. Ale z pewnością cała reszta atrakcji zrekompensuje to bawiącym się w Krakowie. Sylwester będzie można również śledzić na żywo w telewizji TVN od godziny 20:00. Zabawa na Rynku rozpocznie się już godzinę wcześniej.

Imprezy sylwestrowe w miastach, które nie współorganizują ich z telewizjami są nieco skromniejsze, ale z pewnością nie gorsze. Warszawiacy będą się bawić na błoniach Stadionu Narodowego, gdzie na imprezie pt: ,,Szczęśliwego nowego metra” wystąpią chociażby Artur Rojek, Dash Berlin i Jason Derulo.

,,Przetańczyć z Tobą chcę całą noc” to z kolei hasło tegorocznego sylwestra w Poznaniu, który odbędzie się na Placu Wolności. Impreza będzie wypełniona wielkimi przebojami Anny Jantar, które wykonają m. in. Natalia Kukulska, Hanna Banaszak, Anię Rusowicz i Halina Frąckowiak.

Miejskie imprezy na zakończenie starego roku odbędą się również w: Szczecinie, Gdańsku Białymstoku, Toruniu, Częstochowie, Rzeszowie, Lublinie i Opolu.

Dlaczego warto wybrać się na miejskiego sylwestra zamiast siedzieć w domu? Powodów jest kilka. Przede wszystkim wstęp jest bezpłatny. Impreza tego typu to świetna okazja, żeby zobaczyć z bliska wielu wspaniałych artystów. Takiego nagromadzenia gwiazd na jednym koncercie trudno szukać gdzie indziej. Na tego typu imprezach panuje świetna atmosfera. Bawią się ze sobą zupełnie obcy ludzie, a o północy wszyscy składają sobie życzenia. Sylwestry z reguły połączone są ze wspaniałymi pokazami sztucznych ogni. No i rodzina oraz znajomi mogą zobaczyć nas w telewizji. Nie ma się więc co zastanawiać i jeśli tylko ktoś ma możliwość niech powita rok 2015 na wspólnej imprezie pod gołym niebem. 

Dodaj komentarz

:
:
:
:
Maksymalny rozmiar pliku 2MB
 

( pola wymagane)

Prosimy o sugestie, uwagi i pytania